Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Zarobki na zakładach bukmacherskich

Ciężko stwierdzić, ile wytrawni gracze zarabiają na zakładach bukmacherskich, bo przecież nikt nigdy nie ma takiego szczęścia, żeby zawsze dobrze obstawić. Gdy dana osoba zarobi na zakładach sporo pieniędzy, ma duży budżet do zadysponowania i często podejmuje ryzykowne decyzje i przez to właśnie obstawia dużo pieniędzy, a przecież może przegrać.

To z kolei sprawia, że do puli wygranych wchodzi jeszcze więcej pieniędzy i osoba, która wytypuje wynik meczu dobrze, może zarobić jeszcze więcej. W najbliższym czasie bardzo popularne będą zakłady bukmacherskie i wyniki potyczek w piłkę nożną z racji zbliżającego się mundialu w Rosji.

By ktoś wygrał, ktoś przegrać musi

Część osób wygra naprawdę duże pieniądze, a inni sporo przegrają. Tutaj wyniki są zawsze uzależnione od tego, jak nieprzewidywalny jest wynik. Ten kolei potrafi być bardzo nieprzewidywalny, więc nigdy nie możemy stwierdzić, jaki będzie rezultat konkretnego meczu. Zakłady bukmacherskie online przyjmowane są w internecie, więc każdy może w ten sposób zarabiać dodatkowe pieniądze. Trzeba przyznać, że niektórzy ludzie z zakładów bukmacherskich uczynili sobie swoje główne źródło dochodu. Takie osoby stawiają na różne wyniki przez cały czas i raz wygrywają, a raz przegrywają, ale nie poddają się i liczą na pomnożenie swojego kapitału wynikającego z wygranych. Oczywiście to jest zawsze loteria i nigdy nie wiadomo, czy konkretne bukmacherskie zakłady sportowe będą wygrane, czy też osoba inwestująca i obstawiająca konkretny wynik nie straci. Możliwości jest wiele. Jedno jest natomiast pewne, że w takim przypadku trzeba się liczyć ze stratą.

Ile można zarobić na zakładach bukmacherskich?

Zarobki na zakładach bukmacherskich są przez niektórych ludzi traktowane jak praca. Część osób posiadających konkretną kwotę pieniędzy przez cały czas inwestuje te pieniądze. Raz traci na źle obstawionym wyniku, natomiast innym razem wygrywa za dobrze odstawiony wyniki. Zakłady bukmacherskie w pewnym sensie są pracą takich osób. Inne osoby z kolei traktują zakłady jako taki dodatek, grę hazardową i jednocześnie możliwość dorobienia konkretnej sumy pieniędzy.

Dzisiaj oczywiście nie można przyjmować takich zakładów samodzielnie, dlatego że przyjmowane są one tylko przez bukmacherów w firmach, które mają koncesję na organizowanie takich zakładów. W zakładach bukmacherskich obstawia się wyniki meczów piłkarskich, wyniki potyczek w tenisa, wyniki żużla lub zawodów konnych. Bukmacherskie zakłady sportowe cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też wysokości wygranych są coraz większe. Im więcej osób składa się na wygrane, tym wygrane mogą być wyższe. Jeżeli w konkretnym zakładzie bierze udział 100 osób, to wygrana może wnosić na przykład kilka tysięcy, a kiedy bierze w nim udział 1000 osób, to wygrana może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy też od tego, ile postawimy w konkretnym zakładzie i czy będziemy mieć całkowitą wygraną, czy tylko wygraną częściową. To jest takim przypadku ważne, bo determinuje wysokość naszej wygranej. Niektóre osoby uczyniły sobie z zakładów bukmacherskich prawdziwy sposób na życie i one starają się odstawiać jak najczęściej. Jedni mają swoje systemy, inni idą w tym przypadku na żywioł.

Bukmacherzy online godni naszej uwagi

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie od 2017 roku nie mają zbyt łatwego życia. Zarabianie w ten sposób zostało mocno odczuwalne ze względu na możliwość działania tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Czyli jakich? Takich, którzy uzyskali odpowiednią licencję i odprowadzają podatki. To samo tyczy się automatycznie typerów.

Zarobki są o wiele mniejsze i trzeba naprawdę znać się na fachu, by systematycznie odnosić sukcesy finansowe. Na szczęście do wyboru mamy kilku legalnych bukmacherów. Który z nich jest godny naszej uwagi? Legalni bukmacherzy online to obecnie 9 firm. Niektóre z nich mają już spory staż jak chociażby Fortuna czy STS. Działają oni już dobre kilkanaście lat i wielu graczy obstawiało u nich zakłady bukmacherskie jeszcze w czasach, kiedy mieliśmy dostęp również do nielegalnych bukmacherów. Oprócz tych dwóch bukmacherów możemy jeszcze obstawiać w Etoto, forBET, LV BET, Milenium, Superbet, Totalbet i Totolotek. Mają wspólną cechę jaką jest podatek.

Co prawda wiele z tych firm ma promocje, dzięki którym możemy np. w niektóre dni ominąć owy podatek lub też do zmniejszyć. Jest to zachęcające, ale nadal nie osiągniemy tak wysokich wyników jak bywało w przypadku nielegalnych bukmacherów. Naszą uwagę powinni zwrócić bukmacherzy, którzy mają długi staż. Doskonale wiemy co możemy się po nich spodziewać. Opinie na ich temat są łatwo dostępne. Firmy te mają więcej doświadczenia i szybciej wprowadzają udogodnienia, których oczekują od nich typerzy. Prócz tego tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie wyznaczyć jaki jest najlepszy legalny bukmacher online. Każdy z nich ma swoje zalety i wady.

Jeśli Fortuna oferuje nam szerszą ofertę to znowuż w Milenium możemy ominąć podatek. I takich różnic znajdziemy mnóstwo. Wiele zależy od naszych preferencji. Co tak naprawdę chcemy obstawiać? Czy faktycznie aż tak bardzo zależy nam na jednorazowej promocji? Jeśli głównie obstawiamy tenis ziemny to zainteresujmy się, który bukmacher oferuje nam możliwie jak najszerszą ofertę i najwyższe kursy. Ponadto zważmy uwagę, że możemy mieć konto u każdego z ww. bukmacherów. Nie każdy decyduje się co prawda na taki ruch, gdyż aktywnie obstawiając musimy mieć środki pieniężne u każdego z nich.

Ale warto pamiętać na przyszłość, że takie praktyki nie są absolutnie karane. Tak naprawdę każdy legalny bukmacher jest godny naszej uwagi. Biorąc pod uwagę głównie prawo to bez strachu możemy obstawiać u nich mecze. Zarobki nas nie powalą. Dlatego też najlepsi typerzy już opuścili Polskę, by móc obstawiać jak za dawnych czasów. Inni zupełnie zrezygnowali. Głównym celem jest zarabianie, stąd też przestudiujmy głównie promocje, ofertę, a także kursy na dyscyplinę sportową, którą głównie typujemy. Opiniami innych graczy nie sugerujmy się zbyt mocno. W Internecie każdy może wyrazić swoje zdanie – nie zawsze do końca obiektywne.

Poza tym jeśli dany bukmacher nie sprosta naszym oczekiwaniom możemy zawsze zrezygnować z jego usług i przenieść się do konkurencji, którzy na szczęście się powiększa.

Zakłady bukmacherskie – rozrywka czy nałóg?

W obecnych czasach wiele osób pragnie łatwo i szybko zarobić pieniądze. Jak najłatwiej, jak najszybciej, bez wysiłku. Jedną z metod na łatwe pieniądze wydają się być zakłady bukmacherskie. Gracz obstawia wyniki meczów, wysyła kupon… potem wystarczy tylko czekać na wynik. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy kurs. Im większy kurs tym większa wygrana za małą stawkę. Problem w tym, że im większa ilość zdarzeń na kuponie tym mniejsza szansa na wygranie – jeden błąd i kupon jest przegrany.

Czasami graczowi udaje się coś wygrać. I wtedy zaczyna się kłopot- przychodzi coraz częściej, gra za większe stawki, tym sposobem przegrywając to co udało mu się wygrać. Rzadko zdarza się, że osoba, która wygrała pieniądze chowa je do portfela i więcej nie gra. To jest nałóg – jak każdy inny. Osoby, które grają w zakładach bukmacherskich zakładają, że po wygranej już więcej nie będą obstawiać lub będą obstawiać mniej. W 95% obietnica ta nie zostaje spełniona. Grają codziennie, przysięgając sobie, że to ostatni raz. Niestety, błędne koło trwa.

Morał z tego taki – lepiej nie zaczynać. Pieniądze same nie przyjdą, nie da się wygrywać za każdym razem, a zakłady bukmacherskie właśnie z tego się utrzymują- z przegranych kuponów. Skoro na rynku funkcjonuje jeszcze tyle takich punktów-wynika z tego, że jednak więcej osób przegrywa niż wygrywa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.