Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Xiaomi Partnerem Technologicznym Polskiej Ligi Siatkówki

Globalna marka Xiaomi została Partnerem Technologicznym Polskiej Ligi Siatkówki. Gigant na rynku urządzeń mobilnych staje się częścią siatkarskiej rodziny na dwa najbliższe sezony.

– Jestem dumny, że ta prężnie rozwijająca się firma dostrzegła potencjał drzemiący w naszej ligowej siatkówce – mówi Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Od lat konsekwentnie stawiamy na dużych partnerów, którzy chcą budować wspólne, długofalowe projekty. Mamy okazję rozpocząć współpracę z przedstawicielem świata cyfrowego, który w kolejnych latach będzie dla nas wszystkich niezmiernie ważny. Dziękuję Xiaomi za wybranie nas do współpracy, liczę że będzie ona bardzo owocna – dodaje.

Marka Xiaomi obecna będzie podczas meczów PlusLigi – Ligi Mistrzów Świata, TAURON Ligi, TAURON 1. Ligi, a także przy TAURON Pucharach Polski, meczach o Superpuchar, PreZero Grand Prix czy mistrzostw Polski Oldboyów.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy wesprzeć kolejny projekt sportowy. Siatkówka jest dyscypliną drużynową, w której jako kraj osiągamy znaczące sukcesy. Cieszymy się, że będziemy mogli stać się ich częścią oraz wspierać Polską Ligę Siatkówki i Polski Związek Piłki Siatkowej w ich rozwoju. Jestem też pewien, że nasza współpraca nie tylko przyczyni się do dalszej promocji siatkówki w Polsce, ale też zaowocuje licznymi ciekawymi projektami oraz jeszcze lepszą znajomością naszej marki – powiedział ŁukaszBieniek, Deputy Country Manager Xiaomi Polska.

Poza ekspozycją marki Xiaomi w rozgrywkach, którymi zarządza PLS, umowa obejmować będzie także wsparcie technologiczne produktami partnera.

Informacje uzupełniające:

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things). Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Xiaomi zaczynało jako startup, a obecnie jest największym producentem smartfonów w Chinach i gości na listach najbardziej innowacyjnych firm na świecie. W ofercie marki znajdują się także opaski sportowe, telewizory, elektryczne hulajnogi, autonomiczne odkurzacze, oczyszczacze powietrza i dziesiątki innych inteligentnych urządzeń z kategorii smart home.

Polska Liga Siatkówki S.A.

Od 2000 roku zarządza najwyższą klasą rozgrywkową mężczyzn w Polsce – najpierw Polską Ligą Siatkówki, potem PlusLigą, a od 2005 roku także ligą żeńską – PlusLigą Kobiet, ORLEN Ligą, obecnie TAURON Ligą. Dodatkowo zarządza zapleczem Ligi Mistrzów Świata – TAURON 1. Ligą. PLS jest zarządzającym siatkarskich rozgrywek ligowych o mistrzostwo Polski oraz rozgrywek o TAURON Puchar Polski począwszy od fazy, w której do rywalizacji przystępują drużyny ligi zawodowej. PLS uprawniona jest do dysponowania prawami do transmisji telewizyjnych, radiowych oraz internetowych, związanych z prowadzonymi rozgrywkami oraz do dysponowania prawami reklamowymi do rozgrywek (zarówno w zakresie uprawniania podmiotów do używania określeń Sponsor Główny, Sponsor lub Partner Ligi), a także do dysponowania nazwą, znakami towarowymi oraz centralną powierzchnią reklamową w halach rozgrywania meczów.

Nadrzędną misją Polskiej Ligi Siatkówki jest stałe podnoszenie poziomu zawodowych rozgrywek ligowych w Polsce. Takie wydarzenia jak: Mistrzostwa Polski

Old Boyów, PreZero Grand Prix organizowane przez PLS dodatkowo sprzyjają promocji siatkówki w Polsce, zarówno w środowisku siatkarskim, jak i wśród amatorów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x