Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Wszystkie odcinki Narcos Netflixa w Stopklatka TV

Premierowe w polskiej telewizji odcinki „Narcos” od listopada w stacji telewizyjnej Stopklatka TV będzie emitować w soboty o godz. 22.00. Emisję zaplanowano na w soboty o godz. 22.00 od 23 listopada 2019 roku, po 2 odcinki tygodniowo.

Pierwsze dwie serie Narcos skupiają się na życiu i działalności Pablo Escobara, najsłynniejszego kolumbijskiego barona narkotykowego, będącego szefem Kartelu z Medellín, którego nielegalne interesy zamierzają zlikwidować amerykańskie władze federalne we współpracy z rządem Kolumbii. W trzeciej serii przedmiotem zainteresowania jest Kartel z Cali.

Seria pierwsza opowiada o życiu Pablo Escobara od późnych lat 70., gdy po raz pierwszy zaczyna on produkować kokainę, do lipca 1992 roku, zaś jej tło stanowi nurt realizmu magicznego. Serial skupia się na głównych wydarzeniach tego okresu w historii Kolumbii oraz ich związkach z Escobarem. Narratorem całości jest Steve Murphy, pracujący w Medellín agent amerykańskiej agencji do spraw zwalczania narkotyków (DEA).

Seria druga rozpoczyna się w momencie ucieczki Escobara z więzienia. Żołnierze znajdują Pabla i jego świtę tuż przy La Catedral, są jednak zbyt przerażeni aby dokonać aresztowania. Pojawia się nowy ambasador USA, który wprowadza do gry CIA. Escobar musi poświęcić wiele czasu i środków, aby ukrywać się przed władzami.

Narratorem 3 serii jest Javier Peña, postać Steve’a Murphy’ego znika bez wyjaśnienia. Po zabiciu Escobara uwagę amerykańskiego wydziału narkotykowego przykuwają jego następcy – kartel z Cali. Przywódcy grupy, bracia: Gilberto i Miguel Rodríguezowie (zwani “dżentelmenami z Cali”) zbierają swoich wspólników, by ogłosić zaskakujące plany dotyczące przyszłości ich wspólnych interesów.

Czwarta seria, nazywany „Narcos: Meksyk”, ukazuje początki współczesnej wojny narkotykowej, powracającej na meksykańską ziemię

Obsada

  • Wagner Moura jako Pablo Escobar
  • Boyd Holbrook jako Steve Murphy, agent DEA
  • Pedro Pascal jako Javier Pena, agent DEA
  • Manolo Cardona jako Eduardo Mendoza
  • Mauricio Compte jako Horacio Carrillo
  • Ana de la Reguera jako Elisa
  • Stephanie Sigman jako Valeria Velez
  • Joanna Christie jako Connie Murphy
  • Eric Lange jako Stechner, agent specjalny CIA (seria 2)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x