Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Tysięczny mecz Zagłębia Lubin w ekstraklasie.

Już w najbliższą niedzielę 20 września, Zagłębie Lubin rozegra swój 1000. mecz w ekstraklasie. Tym samym “Miedziowi” przejdą do historii i dołączą do grupy dziesięciu klubów, którym ta sztuka udała się wcześniej.

Za każdym razem, gdy Klub osiągnie okrągłą liczbę występów w najwyższej klasie rozgrywkowej, to jest to moment wyjątkowy w jego historii. Jeszcze niedawno „Miedziowi” rozgrywali swój mecz numer pięćset, co wielu kibiców do dziś wspomina z rozrzewnieniem. A już za kilka dni podopieczni Martina Seveli ustanowią kolejny kamień milowy w historii Klubu, bowiem z Cracovią, KGHM Zagłębie Lubin rozegra swoje tysięczne spotkanie w ekstraklasie.

Z okazji tego wydarzenia Klub przygotował kilka niespodzianek dla swoich kibiców. Na mecz z popularnymi „Pasami” zawodnicy gospodarzy wybiegną w dedykowanych koszulkach, na których znajdzie się grafika upamiętniająca ten szczególny moment. Ponadto, tysiąc pierwszych osób, które pojawi się na trybunach dostanie od nas pamiątkowy gadżet. Przed meczem zostaną również przeprowadzone konkursy z nagrodami, otwarta po raz kolejny zostanie specjalna strefa na terenach zielonych, a kwadrans przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy „Miedziowych” wykopią w trybuny kilkanaście kolorowych piłek z autografami całej drużyny. Na meczu nie zabraknie również wspaniałych gości – wśród których wielu z nich przeżywało historyczne chwile z Klubem w przeszłości, ich obecność jest dla nas ważna.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x