Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

TYPowy Janusz i Wirtualne Sporty – realne emocje z pulą 10 000 PLN

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Na odpoczynek nie zapomnijcie ze sobą zabrać laptopów czy też telefonów! Wakacje wakacjami, a forBET nie zwalnia tempa. Rozpoczynamy kolejny ranking!

Podczas poprzednich edycji wysłaliśmy najlepszych graczy do Rzymu na mecz Roma – Juventus, do Macedonii na mecz Reprezentacji Polski oraz do Mediolanu na siatkarską Ligę Narodów. W nadchodzącej edycji czeka na was do wygrania aż 10 000 złotych. Na trójkę najlepszych graczy czeka w sumie 15 000 zł. Nie w bonusie a na saldo główne, gdzie możecie zrobić ze środkami co chcecie!

Warunkiem jest gra w okresie od 17 czerwca do 8 lipca kuponów wyłącznie na sporty wirtualne. Przekonacie się, że podczas typowania sportowych emocji nie zabraknie. Do Waszej dyspozycji jest piłka nożna (liga i mistrzostwa świata), tenis, koszykówka, wyścigi psów oraz koni. Dołączcie do konkursu i zgarnijcie 10 000 złotych. Życzymy powodzenia!

 

Sprawdź pewniaczki od Janusza!

Szympans Janusz całkiem niedawno został naszym nowym ambasadorem. Tym samym wzmacnia mocną ekipę forBET i dołącza do Karoliny Kowalkiewicz, Bożydara Iwanowa oraz Andrzeja Fonfary. Nasz wybór na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco dziwny, ale zgłębiając temat zobaczycie, że jest Wam bliższy niż w teorii Darwina.

Otóż Janusz wchodzi do świata zakładów bukmacherskich, gdzie na każdym kroku można spotkać innych Januszy – Januszy bukmacherki. Sięgając pamięcią wstecz w historię postawionych zakładów, z pewnością odnajdziemy kupony na których większość zakładów na kuponie świeciła się na czerwono. Wówczas mogliśmy poczuć się właśnie jak Janusze.

Rozpoczynam zatem promocję w której nasz Typowy Janusz co jakiś czas podeśle Wam swoje pewniaczki. Możecie spodziewać się typów odważnych, nieszablonowych, ale również takich które jak wejdą, to nawet ze stawki 2 złote pozwolą Wam zgarnąć niezłą sumkę i kupić żonie kwiaciarnie zamiast nędznych tulipanów.