Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

STS to jeden z najdłużej dostępnych bukmacherów na polskim rynku. Rozpoczął on swoją działalność w 1997 roku, czyli był drugą firmą na rynku tuż po Totolotku. Przez ponad 20 lat swojej działalności STS otworzył ponad pół tysiąca punktów naziemnych, a także stworzył dopracowaną stronę internetową, która pozwala nam obstawiać zakłady dostępne w ofercie w każdej, wygodnej dla nas, chwili.

Według różnych analiz, które były wykonywane przy wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej, STS był bukmacherem, który miał największy obór, niezależnie czy mowa o okresie przed czy po 2017 roku. Dodatkowo warto zaznaczyć, że udziały tego bukmachera w rynku to 45%, jeśli liczymy tylko legalnie działające w naszym kraju firmy bukmacherskie. Dostępna oferta może być uznana za bardzo atrakcyjną, która zawiera wiele różnych możliwości zakładów, a także dużą liczbę promocji.

 

STS sponsorem Polskiego sportu

Bukmacher ten jest również bardzo aktywny w obszarze promowania polskiego sportu. Jeśli przyjrzymy się opiniom, to możemy zauważyć, że jego klienci bardzo cenią sobie to, że jest on oficjalnym sponsorem reprezentacji polski, a także klubów Asseco Resovia Rzeszów, Viva Kielce oraz Anwilu Włocławek. Warto dodać także, że STS zaangażowany jest w promowanie polskiego polskiej sceny rozgrywek e-sportowych oraz prowadzi własną fundację „Sport Twoją Szansą”, której zadaniem jest wspieranie młodych, niepełnosprawnych sportowców.

Oczywiste jest też to, że STS jest posiadaczek licencji Ministra Finansów na prowadzenie zakładów sportowych. To zaś oznacza, że spełnia on zasady znajdujące się w przepisach, a korzystanie z oferowanych przez niego usług jest zgodne z prawem oraz bezpieczne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze dane, które podajemy oraz przelewane na konto pieniądze będą zabezpieczone, oraz nie pojawią się nigdzie bez naszej wiedzy.

Zakładanie konta u bukmachera

Proces zakładania konta u tego bukmachera jest bardzo prosty oraz zajmuje dosłownie chwilę. Wszystko dzięki funkcji, którą jest rejestracja bez dowodu. Rejestrując obecnie konto u tego bukmachera, nie musimy już skanować naszego dowodu osobistego lub paszportu czy też robić zdjęcia tych dokumentów. To sprawia, że nie ma już także związanej z tym weryfikacji. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się, gdy chcemy założyć konto specjalnie dla jakiegoś wydarzenia sportowego. Jest tak, ponieważ już nigdy nie trafi się nam sytuacja, że w trakcie trwania jakiegoś ważnego dla nas wydarzenia sportowego, osoby pracujące u bukmachera nie będą w stanie odpowiedzieć na naszą wiadomość, ponieważ są zbyt obciążeni pracą. Dzięki temu możemy być pewni, że nawet zakładając konto na ostatnią chwilę, nie spóźnimy się, by obstawić to, co chcemy. Dla niektórych atutem będzie także to, że obecnie tworzenie konta jest usługą, która jest w pełni dostępna przez 24h, nawet nocą.

Jak wygląda sam proces rejestracji? Podczas zakładania konta wymagane są od nas tylko nasze podstawowe dane. To pozwala nam na stworzenie tak zwanego konta tymczasowego, które ma pewne ograniczenia. Można tutaj wymienić np. maksymalną sumę stawek, która nie może być większa niż 5000 zł. Nie możemy także wygrać kwoty większej niż 2280 zł. Nie są to jednak ograniczenia, które są bardzo uciążliwe i sprawiające, że nie jesteśmy w stanie grać. Bardziej uciążliwe będzie dla nas to, że nie możemy wypłacić wygrany przez nas środków do momentu weryfikacji konta. Nasza tożsamość może być jednak zweryfikowana w dowolnej chwili, więc ograniczenie to ostatecznie może być tylko nieco bardziej uciążliwe od poprzednich. Jeśli jednak przegramy wszystkie wpłacone środki i uznamy, że zakłady bukmacherskie już nas nie interesują, możemy naszego konta nie weryfikować. To sprawi, że po pewnym czasie zostanie ono zawieszone, a dane usunięte z serwera.

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Strona internetowa bukmachera STS jest utrzymana w niebieskim, bezpiecznym, design, który nie jest uciążliwy podczas korzystania. Oczywiście gusta są różne i dla jednych strona ta może wyglądać gorzej niż dla innych, ale najważniejsza jest jednak jej funkcjonalność. Witryna jest bardzo czytelna oraz prosta w obsłudze co jest jej ogromną zaletą. Przemieszczanie się na stronie nie powinno nikomu sprawić problemów, nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Jeśli zaś chodzi o aplikacje mobilną to jest ona dostępna zarówno dla posiadaczy systemów spod znaku zielonego robocika oraz nadgryzionego jabłka. Jest ona równie czytelna, co strona internetowa, a jednocześnie działa szybko i bezbłędnie. Niektórzy użytkownicy ponoć całkowicie zrezygnowali ze standardowej strony internetowej i obecnie korzystają z usług bukmachera jedynie za pomocą aplikacji. To świadczy o tym, że nie sprawia ona żadnych problemów i można być pewnym jej niezawodności.

Oferta STS

Oferta jest oczywiście najważniejszym aspektem usług świadczonych przez bukmachera, więc postaramy się przeprowadzić jej dokładną analizę. Zakres oferowanych dyscyplin i lig, które są do naszej dyspozycji, znajduje się na lewej części strony. Górną część zajmują wydarzenia polecane, które cieszą się aktualnie największym zainteresowaniem graczy. Jest to bardzo wygodne i jednocześnie pozwala odkryć ciekawe spotkania, które mogliśmy pominąć podczas naszej analizy.

Patrząc na ilość dostępnych zakładów, możemy śmiało stwierdzić, że STS jest jednym z najlepszych bukmacherów w naszym kraju pod tym względem. Warto też zwrócić uwagę na to, że najpopularniejsze spotkania posiadają ogromne ilości rynków.

Bukmacher oczywiście posiada także tak zwane zakłady specjalne. Znajdują się tam dwie oferty: STS zakłady bukmacherskie Hit Dnia oraz SuperOferta. To zakłady z podwyższonymi kursami, które zostały specjalnie wytypowane przez pracowników STS. Najczęściej są to najatrakcyjniejsze oraz najpopularniejsze spotkania z każdego dnia. Warto też wspomnieć, że w ofercie znajdziemy także możliwość obstawiania wydarzeń, które dotyczą świata rozgrywki i polityki.

Jaka jest największa wada oferty? Prawdopodobnie są to kursy oferowane przez tego bukmachera. Wiele osób w swoich opiniach jest niezadowolonych z tego aspektu oferty bukmachera. Dotyczy to zarówno oferty zwykłej, jak i oferty dotyczącej zakładów live. Tutaj warto jednak wspomnieć, że ta jest bardzo atrakcyjna, co można uznać za delikatną rekompensatę.

Spora część dyscyplin, które są dostępne do obstawiania na żywo, posiada swoje specjalne transmisje, które pozwalają nam na bezproblemowe oglądanie danego spotkania. Możemy tutaj także śledzić szczegółowe statystyki każdego z graczy lub zespołów, co może sprawić, że nasze szanse na poprawne wytypowanie zwycięzcy będą większe.

STS to także jeden z czołowych bukmacherów rynku zakładów na sporty wirtualne. Warto przypomnieć tutaj, że mowa o spotkaniach wymyślonych zespołów lub zawodników, które odbywają się za pomocą algorytmów. Jest to usługa, która zyskuję coraz większą popularność, więc wiele osób może być zainteresowana ofertą w tym zakresie. STS oferuje nam trzy dyscypliny sportu — piłka nożna, koszykówka i tenis oraz wiele różnych statystyk, które mają nam pomóc w poprawnym typowaniu.

Bonusy w STS

Oferta bonusów u bukmachera STS jest bardzo atrakcyjna zarówno dla nowych graczy, ale także osób, które konto już posiadają i są doświadczonymi typerami.

Jeśli chodzi o bonusy dla początkujących, to pierwszym z nich jest bonus od pierwszej wpłaty. To standardowa promocja, która dostępna prawdopodobnie u każdego bukmachera. Nasz pierwszy depozyt u tego bukmachera możemy powiększyć o 100% aż do kwoty 1000 zł. Oznacza to, że wpłacając 500 zł w swojej pierwszej wpłacie, będziemy dysponować kwotą 1000 zł. By jednak móc wypłacić ten bonus, musimy jednak trzykrotnie go obrócić na zakładach, których kurs minimalny to 1.91. Stan aktualnego obrotu możemy sprawdzić w każdej chwili w zakładce „moje konto” w odpowiedniej kategorii.

Druga promocja oferowana przez bukmachera ucieszy zwłaszcza graczy, którzy nie posiadają dużego budżetu. Jest to freebet 25 zł. Dla osób, które nie wiedzą czym jest freebet — jest to darmowy zakład, który nie wymaga od nas wykonania depozytu. Możemy go wykorzystać dowolnie jednak by wypłacić zarobione pieniądze, musimy trzykrotnie obrócić te środki na kuponach o kursie większym od 1.91.

Z innych oferowanych promocji bardzo ciekawa jest promocja „Polubisz poniedziałek”, która kierowana jest do stałych klientów STS. Polega ona na tym, że gracze, którzy w ubiegłym tygodniu zrobili obrót za największą kwotę, otrzymają od bukmachera pewną kwotę pieniężną. Nagrodzony jest aż 1500 graczy, którzy otrzymują swoje nagrody w poniedziałek. Dla pierwszej osoby będzie to aż 3000. Druga i trzecia osoba otrzymają odpowiednio 2000 i 1000 zł. Osoby, które znajdą się na ostatnich miejscach, otrzymają zaś 20 zł.

W ofercie znajdują się również promocje tymczasowe, które najczęściej dotyczą aktualnych wydarzeń sportowych. Najpopularniejsza promocja to prawdopodobnie „emocje rządzą”, która polega na obstawianiu meczów pucharowych lub ligowych. Gracze, którzy spełnią określone warunki, będą mogli podzielić się kwotą aż 50 000 zł!

Sposoby płatności

Osoby korzystające z oferty bukmachera mają do swojej dyspozycji najpopularniejsze możliwości przelewania pieniędzy. Mamy tutaj serwisy, które obsługują bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay oraz tPay, a także wirtualne portfele, takie jak Neteller i Skriller. Możemy pieniądze przelewać również tradycyjnymi metodami, takimi jak użycie kart kredytowych czy debetowych, co sprawia, że każdy znajdzie wygodny dla siebie sposób wpłat.

Wypłacić pieniądze możemy jednak tylko i wyłącznie na podane u bukmachera konto bankowe. Wypłata następuje przeważnie w ciągu kilkunastu minut do kilkudziesięciu banków. Jeśli jesteśmy klientami banku, który nie jest wymieniony na stronie bukmachera, musimy być przygotowani na to, że pieniądze pojawią się u nas dopiero po jakiś czasie. Maksymalny okres, jaki przyjdzie nam poczekać to dwa dni robocze.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.