Radar 365: zwrot za Eliminacje Ligi Mistrzów z BETFAN!

Już dziś dowiemy się kto awansuje do dalszej fazy eliminacji do Ligi Mistrzów i z tej okazji bukmacherskie zakłady wzajemne mają dla Was specjalną promocję w ramach Radaru 365!

Zagrajcie za 99 zł co najmniej 5 wydarzeń związanych z eliminacjami do LM z najmniejszym kursem 1.2. Jeżeli nie wejdzie Wam jeden typ, to nic się nie stanie, gdyż w takim wypadku bukmacher gwarantuje zwrot stawki na konto bonusowe.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 16.07.

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 złotych.

3. Na kuponie musi znaleźć się pięć zdarzeń na eliminacje Ligi Mistrzów. Kurs minimalny zdarzenia – 1,3. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w dniu 16.07, do godziny 23:59.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. W przypadku stawki 99 bonus wynosi 10 zł (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w środę, 17.07

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Comments are closed.