Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Pożegnanie trybuny wschodniej stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku

Trwają początkowe prace modernizacyjne na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Przed kibicami Wisły Płock ostatnia szansa, by osobiście pożegnać trybunę wschodnią.

Moc niezapomnianych chwil, emocji, radości, złości, smutku, euforii. Trybuna wschodnia na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, która przez lata była ulubionym miejscem wielu płocczan niebawem przestanie istnieć. Prace rozbiórkowe związane z modernizacją obiektu przy Łukasiewicza lada dzień wejdą w kolejną fazę. Magiczne miejsce, którym bez wątpienia była popularna “wschodnia” ugości wszystkich chętnych kibiców po raz ostatni.

Postanowiliśmy, że w piątek 17 lipca otworzymy dla wszystkich chętnych kibiców trybunę wschodnią po raz ostatni. Fani będą mogli raz jeszcze usiąść na ulubionym krzesełku, ostatni raz zaintonować ulubioną, kibicowską przyśpiewkę prosto z “młyna”, bądź zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Od godziny 15:30 do 17:00 brama główna prowadząca na trybunę wschodnią będzie otwarta dla kibiców. Co więcej, w rolę przewodnika wcieli się osoba, która na naszym stadionie, w różnej roli, spędziła większość swojego życia – prezes Jacek Kruszewski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kibiców! Do zobaczenia na “wschodniej” po raz ostatni!