Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Powtórka sprzed tygodnia? 200zł za wygrane polskich drużyn

Tydzień temu polskie zespoły dokonały miłej niespodzianki, wygrywając swoje mecze w ramach eliminacji do Ligi Europy. Dziś czekają nas rewanże i z tej okazji mamy dla Was coś specjalnego w cyklu promocji Radarze 365.

Zagrajcie za 99 zł kupon z najmniejszym kursem równym 3.0 w BETFAN. Jeśli polskie drużyny dodatkowo wygrają swoje mecze to bukmacher nagrodzi Was równowartością 200 zł!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 01.08.

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 złotych.

3. Aby wziąć udział w promocji należy zagrać kupon z kursem AKO równy minimum 3.0. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone w dniu 01.08, do godziny 23:59.

4. Aby uzyskać bonus o równowartości 200 zł konieczne są zwycięstwa Lechii Gdańsk, Piasta Gliwice i Legii Warszawa w meczach, które odbywają się dzisiaj (01.08).

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. W przypadku stawki 99 bonus wynosi 10 zł (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w piątek, 02.08.

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

A Ty gdzie masz konto?
Tekst może zawierać treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.