Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Poskromić bestię. Nieznana historia Mike’a Tysona

Dlaczego warto przeczytać książkę “Poskromić bestię. Nieznana historia Mike’a Tysona”:

– książka w stylu „Mojej prawdy” – z mnóstwem zabawnych, przerażających i mocnych anegdot prosto z życia Mike’a Tysona;
– wieloletni agent i przyjaciel Bestii przerywa milczenie i opowiada o latach spędzonych w Team Tyson;
– rzuca nowe fakty na temat życia i kariery Mike’a Tysona, jego otoczenia, stanowi dobre uzupełnienie jego autobiografii. Książka dostępna w księgarni internetowej Labotiga

wejdź i sprawdź ofertę

Opis z okładki książki “Poskromić bestię. Nieznana historia Mike’a Tysona”:

Był najbardziej zaufanym człowiekiem Mike’a Tysona. Zaprzyjaźnili się, gdy ten był nastolatkiem, a gdy w wieku 20 lat został mistrzem świata, stał się jego menadżerem i dzielił z nim mieszkanie. Choć ich relacja skończyła się w sądzie i zerwali ze sobą wszelkie kontakty, na pytanie o to, do kogo zadzwoniłby, gdyby znalazł się na bezludnej wyspie, Mike odpowiada dziś bez wahania: „Do Rory’ego Hollowaya”.

W tej książce wieloletni przyjaciel i menadżer Tysona po raz pierwszy przerywa milczenie. Tabuny kobiet, hodowanie tygrysów, zabawy z bronią i tuszowanie afer ogromnymi pieniędzmi – tak wyglądała jego codzienność w teamie mistrza świata wagi ciężkiej. Mike był królem życia, a Holloway jego aniołem stróżem, próbującym poskromić ciągle pakującą się w kłopoty Bestię.

Choć wydawało się, że w Mojej prawdzie Żelazny Mike zdecydował się na absolutną szczerość, okazuje się, że jest jeszcze wiele rzeczy, o których zapomniał albo nie chciał opowiedzieć. Holloway pokazuje, że prawdziwa historia Mike’a Tysona jest inna, niż przedstawił to w swojej autobiografii.

Jest zdecydowanie bardziej popieprzona.