Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Porównywarka kart kredytowych

Płatność bezgotówkowa za pomocą karty jest już codziennością i to nie tylko w dużych miastach. Wpływ na to ma rozpropagowana akcja pn. Polska Bezgotówkowa dzięki, której w większości sklepów w Polsce można już dokonywać płatności kartą. Zakupy za pomocą „plastikowego pieniądza” stały się więc normą, jednak większość użytkowników, używa karty debetowej. Niewielu korzysta z karty kredytowej, a jest to bardzo ciekawa alternatywa.

Karta kredytowa nie jest przypisana do rachunku osobistego. Płacąc kartą kredytową, zaciągamy w banku nieoprocentowaną pożyczkę pod warunkiem, że w ciągu określonego czasu, najczęściej jest to około 50 dni, tą zaciągnięta pożyczkę spłacimy. Środki finansowe możemy wydawać do wysokości limitu przyznanego nam przez bank. Po upływie wyznaczonego czasu, mamy obowiązek spłacić przynajmniej minimalną wysokość raty, jaka jest ustalona na etapie przyznawania karty kredytowej.

Jeżeli jesteśmy zdyscyplinowanymi użytkownikami swojego konta, karta kredytowa jest dobrym rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia, którego potem nie będziemy mogli spłacić, a limit karty się wyczerpie

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x