Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Polski Związek Piłki Nożnej i bukmacher STS przedłużyli współpracę do 2022

Polski Związek Piłki Nożnej i firma STS przedłużyły właśnie współpracę, co oznacza, że bukmacher będzie sponsorem kadry aż do końca 2022 roku.

Nowa umowa gwarantuje piłkarskiej centrali dużo większe pieniądze od STS niż do tej pory, zwiększy się też pakiet świadczeń dla sponsora. Poprzednia umowa obowiązywała do 31 lipca 2018 roku., o czym informowaliśmy tutaj: Sts Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2018 roku.

Dzięki nowej umowie największa legalna firma bukmacherska w Polsce będzie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski od 1 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2022 roku.

Przedłużenie kolejnych umów sponsoringowych to dowód na to, że inwestycja w reprezentację Polski przynosi oczekiwane efekty, a PZPN jest godnym zaufania partnerem, z którym warto wiązać się na długie lata. Kontrakt z firmą STS, obowiązujący aż do końca 2022 roku, jest konsekwencją naszej dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy. Z przyjemnością obserwujemy działania STS-u, który w swoich aktywnościach często podkreśla przywiązanie do drużyny narodowej. Jestem przekonany, że sponsoring reprezentacji Polski w kolejnych latach znacznie przyczyni się do realizacji coraz to ambitniejszych celów spółki – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej STS będzie posługiwał się tytułem „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski” – także w kampaniach telewizyjnych. Logotyp STS znajdzie się m.in. na biletach, programach meczowych czy ściankach do wywiadów, a przekaz informujący o sponsorowaniu pojawi się m.in. na bandach LED wokół boisk oraz na telebimach podczas meczów kadry. Ponadto w ponad 420 punktów przyjmowania zakładów STS w całej Polsce w dalszym ciągu będzie wyposażonych w elementy wystroju związane z reprezentacją Polski. STS będzie również oficjalnym partnerem portalu Łączy Nas Piłka.

STS wspiera polski sport. Tylko od początku 2018 roku podpisaliśmy aż 5 kolejnych kontraktów sponsorskich. Współpraca z kadrą narodową umożliwia nam dotarcie do fanów piłki nożnej z całej Polski i to na poziomie ponad klubowym. Przedłużenie współpracy z PZPN to naturalna konsekwencja rosnącej pozycji STS na rodzimym rynku. Wraz z nową umową zwiększamy nasze zaangażowanie, awansując z oficjalnego partnera na sponsora drużyny narodowej. W swoich działaniach będziemy nadal koncentrować się na aktywacjach skierowanych do wszystkich kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportudodał Mateusz Juroszek, prezes STS.

PZPN współpracuje z firmą STS od 1 sierpnia 2014 roku. Dotychczas największa legalna firma bukmacherska w Polsce była „Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski”. Od 1 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2022 roku STS będzie posługiwał się zaś tytułem „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski”.

źródło: laczynaspilka.pl

STS Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski do 2022 roku

 • Sport.pl: STS oficjalnym partnerem reprezentacji Polski jest od 2014 roku. Wasza współpraca w tym czasie była równie dobra, jak wyniki kadry Adama Nawałki?

Mateusz Juroszek: Tak. Dzisiaj wszystkim wydaje się, że nawiązanie współpracy z PZPN było oczywistym ruchem z naszej strony, ale jak sięgniemy pamięcią cztery lata wstecz, to tak kolorowo nie było. Reprezentacja miała za sobą nieudane Euro 2012, nie zakwalifikowała się na mistrzostwa świata w Brazylii. PZPN był w trakcie reform, które należało przeprowadzić po poprzedniej kadencji. W tamtym czasie STS był zaś wielokrotnie mniejszą firmą, dla której pieniądze zawarte w umowie były naprawdę duże.

Jak to w życiu, potrzebowaliśmy trochę szczęścia, ale my je mieliśmy. Kadra Nawałki pokonała Niemców na Stadionie Narodowym i od tamtej pory jej postrzeganie stało się nieporównywalnie lepsze.

 • Sport.pl: Cztery lata temu podpisywanie umowy z PZPN było nieporównywalnie większym ryzykiem niż teraz. Co skłoniło was do zostania oficjalnym partnerem reprezentacji Polski?

Mateusz Juroszek: Na rynek sponsoringu w Polsce weszliśmy poprzez podpisanie umowy z Lechem Poznań. (…) Na początku negocjowaliśmy z Ekstraklasą i I ligą, aż wreszcie pojawiła się opcja reprezentacji Polski. Spotkaliśmy się z sekretarzem generalnym PZPN – Maciejem Sawickim – obu stronom mocno zależało na porozumieniu.

 • Sport.pl: Ile więcej kosztować was będzie rola oficjalnego sponsora reprezentacji?

Mateusz Juroszek:  Kwota zwiększyła się kilkukrotnie. Jeśli weźmiemy jej całość, za omawiane 4,5 roku, to prawdopodobnie będzie ona największa w historii polskiego rynku bukmacherskiego.

 • Sport.pl: Szykujecie niespodzianki dla kibiców na mistrzostwa świata?

Mateusz Juroszek:  Na samym mundialu nie uda nam się zrobić wiele. W Rosji bukmacherka jest zakazana, a i odległości między miastami powodują, że jestem się mocno sceptyczny co do samej organizacji. Nie jestem wyjątkowym optymistą jeśli chodzi o liczbę polskich kibiców, którzy zdecydują się na wyjazd. Przygotowujemy kilka projektów, które zrealizujemy w tym czasie w Polsce, ale jest jeszcze za wcześnie, by o nich mówić.

Cały wywiad z prezesem STS przeczytasz na stronie Sport.pl

Polski Związek Piłki Nożnej i firma STS przedłużyły współpracę

 

 • „Super Express”:Czym nowa umowa różni się od poprzedniej?
  Mateusz Juroszek: – Wskakujemy na wyższy szczebel, nasza współpraca będzie jeszcze szersza niż do tej pory – dotyczyć będzie nie tylko pierwszej reprezentacji, ale również kadry kobiet i młodzieżówki U21. To dużo większy zakres niż w obecnej umowie, ale ma to swoją cenę i to dosłownie. Nowe porozumienie gwarantuje PZPN kilka razy większą pulę od naszej firmy niż do tej pory.
 • „Super Express”: A pamięta pan jakiegoś rekordzistę? Ludzie dużo stawiają na Polskę?

Mateusz Juroszek:Pamiętam przypadek przed EURO 2016. Na kilka miesięcy przed startem turnieju, przy promocyjnym kursie, zgłosił się gracz, który chciał postawić 100 tysięcy złotych na to, że Polska wygra z Irlandią Północną w pierwszym meczu.

 • „Super Express”: I co? Przyjęliście ten zakład?

Mateusz Juroszek:- Tak, przyjęliśmy.

 • „Super Express”: A że Polska wygrała tamto spotkanie, to wypłata musiała być spora…

Mateusz Juroszek:- Tak było. Podobnie jak inny gracz, który za bardzo dużą kwotę, to też było kilkadziesiąt tysięcy złotych, postawił na remis Polski w meczu z Niemcami na tym samym turnieju.

 • „Super Express”: Da się oszacować ile Polacy obstawią pieniędzy w STS na taki mecz Polska – Senegal?

Mateusz Juroszek:- Myślę, że można to szacować na kwotę kilkunastu milionów złotych, a może nawet więcej…

 • „Super Express”: Czyli mistrzostwa świata to raj dla bukmacherki?

Mateusz Juroszek:- Wbrew pozorom wcale nie. Mundial powoduje to, że ligi szybciej kończą rozgrywki. Oznacza to, że meczów do obstawiania jest dużo mniej.

 

Cały wywiad z prezesem STS przeczytasz na stronie SuperExpressu SE.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.