Polska Gola! czyli piłkarski serial komediowy na Youtube

Polska Gola! – to internetowy, krótkometrażowy serial komediowy, który w założeniu ma ukazywać się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Pierwszy, premierowy odcinek miał miejsce 10 czerwca 2019 roku na Youtube i na Facebook-u. Cały sezon będzie liczł 13 odcinków.

Autorzy projektu chcą w przystępny i śmieszny sposób przybliżyć widzom wielki i niewielki świat piłki nożnej, którą ponoć zachwyca się cała Polska i cały Świat. Nie zabraknie w nim też świata biznesu a także ludzkich, często trudnych spraw.

Pomysł serialu powstał na bazie obserwacji branży sportowej – jesteśmy w niej obecni “na co dzień”, dlatego też siłą rzeczy widzimy i uczestniczymy w wielu humorystycznych sytuacjach. Autorzy projektu chcą w przystępny i śmieszny sposób przybliżyć widzom wielki i niewielki świat piłki nożnej, którą zachwyca się cała Polska. Sport to najpopularniejsza dziedzina naszego życia, wzbudzająca emocję, zarówno wśród profesjonalistów jak i totalnych amatorów – przekazał Wirtualnemedia.pl Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research.

Prezesa (Andrzej Gałła)

Będziemy śledzić losy m.in.: Prezesa (Andrzej Gałła, którego widzowie znają z serialu „Świat według kiepskich”, gdzie gra Prezesa Kozłowskiego), kierownika Ryśka (Mateusz Murański, który występuje w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” jako Adek), sekretarki (Wiola Biskup), trenera (Dariusz Suchecki), formującej się drużyny a także okolicznych mieszkańców Obornik takich jak: ksiądz (Jakub Kwaśniewicz, którego widzowie często mogą oglądać w serialu „W rytmie serca”), sklepowa (Grażyna Zielińska – najbardziej znana z seriali: „Na dobre i na złe”, „Ranczo”.), majster (Wojciech Ziemiański, którego często można zobaczyć w „Kiepskich” czy w „Pierwszej miłości”.) lokalna wróżka (Katarzyna Janowska) i wielu innych. Nowy klub przyciągnie też do siebie sponsorów, partnerów strategicznych a także lokalne i ogólnopolskie media, dzięki którym Klub Tęcza zyska sławę i pogłos.

kierownik Rysiek (Mateusz Murański)

Akcja serialu rozgrywa się w niewielkich Obornikach, niedaleko niczego ważnego i wielkiego.
Nie wiadomo skąd pojawił się Prezes, który wymyślił sobie nowy, piłkarski klub sportowy o wdzięcznej nazwie Tęcza.

Mając dobre znajomości i tajemnicze finansowanie, bardzo szybko buduje wokół siebie zespół ludzi i wymarzony klub. W miasteczku bardzo szybko rozchodzą się plotki i rosną nadzieje i oczekiwania. Bardzo wiele osób chce związać swoją przyszłość z klubem i Prezesem. Patrząc na rozmach działań Klubu Tęcza, zapowiada się na to, że to może być projekt na skalę  „Ligi Miszczuf”.

trener (Dariusz Suchecki)

Pomysł serii zrodził się w głowach producenta Konrada Pudło z Pentagon Studio i Pawła Sarbinowskiego – scenarzysty filmowego i telewizyjnego.

Sarbinowski to scenarzysta i współreżyser tego projektu. Ma zadatki na wytrawnego satyryka. Obserwator kulturalnych, społecznych i politycznych trendów i natręctw.

To tyle w głowach i na papierze, który przyjmie wszystko.

sekretarka (Wiola Biskup)

Nad realną sferą produkcji czuwa Piotr Paweł Żukowski, który jest odpowiedzialny za reżyserię i organizację produkcji serialu. Żukowski przez wiele lat był z wiązany z Polsatem oraz ze spółką Multimedia Polska, przy której współpracy m.in. rozwijał Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End w Rzeszowie. Producent filmowy i telewizyjny, doktorant łódzkiej filmówki na Wydziale Reżyserii, wykładowca w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

sklepowa (Grażyna Zielińska)

Zdjęcia do serial są realizowane we Wrocławiu, Kątach Wrocławskich i Smolcu. Jednak twórcy projektu mają już w planach odcinki, których akcja będzie rozgrywać się na największych stadionach Polski.

majster (Wojciech Ziemiański)

Serial możecie oglądać na kanale „Polska Gola” w serwisie YouTube pod TYM adresem. Odcinki będzie można oglądać także na Facebooku, na oficjalnym fanpage’u, gdzie zobaczymy także materiały zakulisowe, zdjęcia oraz wywiady z odtwórcami.

A Ty gdzie masz konto?
Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.

  Comments are closed.