Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Nowy dyrektor sportowy hokejowej GieKSy Katowice

Obowiązki dyrektora sportowego sekcji hokeja na lodzie GKS-u Katowice objął Roch Bogłowski. Dla 34-letniego Bogłowskiego to powrót na to stanowisko.

W latach 2017-19 współtworzony przez niego zespół sięgnął po dwa medale mistrzostw Polski oraz medal Pucharu Kontynentalnego. Z GKS-em Katowice jest związany od wielu lat, ostatnio pełnił funkcję menedżera sekcji. Bogłowski współpracuje też ze sztabem hokejowej reprezentacji Polski.

Dziękuje bardzo Zarządowi oraz właścicielowi Klubu za zaufanie. Stajemy obecnie przed trudnym zadaniem odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Przed nami dużo ciężkiej pracy, ale trzeba to potraktować jako kolejne wyzwanie, któremu trzeba stawić czoła. Sekcja pozostanie na hokejowej mapie Polski i to jest najważniejsze. Naszym zadaniem będzie sprawić, aby ta drużyna dostarczała emocji i cieszyła oko kibicówmówi nowy dyrektor.

Jednocześnie, że z katowicką GieKSą klubem pozostanie związany jako doradca zarządu ds. hokeja. – Dziękuję zawodnikom i całemu sztabowi za pracę w ostatnim roku. Ukłony kieruję w stronę kibiców, którzy wspierali drużynę niewiarygodnym dopingiem. Jestem przekonany, że zespół mógł sprawić jeszcze bardzo dużo radości naszym fanom. Żałuję, że nie było nam dane dokończyć rozgrywek, jednak w play-off najważniejsze jest zwycięstwo w ostatnim meczu, a my zakończyliśmy sezon serią czterech wygranych i przez ten pryzmat będę oceniał naszą postawę w sezonie 2019/20. GKS to dla mnie klub szczególny i dlatego – już w nowej roli, która została podyktowana względami osobistymi i zdrowotnymi – będę starał się pomóc mu w obecnych, trudnych dla sportu, czasachmówi Tkacz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x