Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Nowość! Tenis w Sportach Alternatywnych STS

Sporty Alternatywne grają bez przerwy i z każdym dniem zyskują na popularności, dlatego nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Już teraz w ofercie alternatywnych rozgrywek znajdziesz  największe turnieje tenisowe z udziałem elity kortów!

Do tej pory mieliście okazję obstawiać wyniki najlepszych piłkarskich lig oraz rozgrywek w Europie, takich jak liga angielska czy Liga Mistrzów. Teraz legalny polski bukmacher STS rozszerza wachlarz swojej oferty alternatywnej. Na początek wybierz się do Monachium, gdzie rywalizują m.in. tacy gracze jak Zverev, Schwartzmann czy Cecchinato. To dopiero początek, przed nami najważniejsze turnieje sezonu!

Alternatywne rozgrywki odbywają są w czasie rzeczywistym z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie czy zawodników plasujących się na szczycie światowych rankingów. Będą one odwzorowywać stan rzeczywisty rozgrywki typowy dla danych rozgrywek (czas trwania spotkań, termin rozgrywania zawodów itp.) i będą opierały się na aktualnej formie  w oparciu o dane i statystyki dotyczące ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej meczów! Całość pozwala na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji, którą znamy z piłkarskich boisk oraz kortów tenisowych.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę i pozwolić mieć wgląd w jeszcze większą liczbę detali, przy każdym wydarzeniu na żywo dotyczącym lig alternatywnych udostępniony zostanie tzw. tracker, który ilustruje bieżący przebieg spotkania. Śledź każdy ruch piłki przez cały czas trwania meczu, miej dostęp do istotnych statystyk – tracker nie będzie miał przed tobą tajemnic.

Adres podstrony SPORTÓW ALTERNATYWNYCHLINK

Topowe piłkarskie ligi:

6 zalet Alternatywnych Lig

SPORTY ALTERNATYWNE, czyli wirtualne rozgrywki ligowe generowane przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne oraz statystyki drużyn i zawodników. Poznaj mocne strony nowej oferty i typuj prematch oraz live mecze, które odbywają się w pełnowymiarowym czasie gry! Oferta sportów alternatywnych ma w ofercie oznaczenie [V].

 1. TOPOWE LIGI
  Obstaw wyniki alternatywnych rozgrywek sportowych z udziałem wszystkich drużyn z najwyższych szczebli ligowych w Europie. W ofercie między innymi Liga Mistrzów, a także rywalizacja w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech. Sprawdź pełną listę zakładów!
 2. SZEROKA OFERTA
  Oferta na sporty alternatywne przypomina zakłady znane z klasycznych ofert ligowych i zawiera nawet do pięćdziesięciu zdarzeń na hitowe spotkania!
 3. OBSTAW PREMATCH I LIVE
  Alternatywne rozgrywki sportowe możesz typować w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Możesz obstawiać m.in. konkretne rozstrzygnięcia spotkań, dokładne wyniki, liczbę strzelonych goli oraz wiele innych.
 4. TRACKER
  Dzięki Trackerowi widocznemu w Zakładach Live będziesz na bieżąco z rozgrywką, co pozwoli Ci na obstawienie wydarzeń w oparciu o ich realny przebieg w czasie rzeczywistym.
 5. FORMAT ROZGRYWEK
  Alternatywne mecze – podobnie jak rzeczywiste – rozgrywane są w pełnowymiarowym formacie, tj. symulacje meczów piłkarskich trwają 90 minut.
 6. SPORTOWE EMOCJE
  Symulacje dyscyplin przebiegają w oparciu o aktualną formę zespołów, odwzorowaną dzięki dogłębnym analizom danych oraz statystyk. Wszystko to pozowala na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji.

Pytania i odpowiedzi

Dobrze wiesz, możesz obstawiać! Nawet 50 zakładów na hitowy mecz.Obstawianie zakładów jest możliwe zarówno w ramach oferty przedmeczowej oraz zakładów live, w czasie których będziesz miał dostęp do symulacji na żywo! Bądź na bieżąco z rozgrywką i obstawiaj opierając się na przebiegu meczu.

Zapoznaj się z FAQ:

Czym są Ligi Alternatywne?

Ligi Wirtualne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak, oferowane przez STS, Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze odbywać się będą w pełnowymiarowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut.
Ligi Wirtualne będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i na żywo.

Gdzie znajdę ofertę na Ligi Alternatywne?

Oferta przedmeczowa znajduję się na stronie głównej, w zakładce Piłka nożna–> Anglia/Hiszpania/Niemcy.
Oferta „na żywo” dostępna będzie w sekcji Zakłady Live–>Piłka Nożna–> Ligi Wirtualne

Gdzie mogę obejrzeć przebieg meczu?

Już niebawem na stronie STS.pl w sekcji Zakłady Live, do każdego meczu z Ligi Wirtualnej, dostępny będzie live tracker, prezentujący przebieg gry.

Gdzie znajdę wyniki meczów?

Wyniki dostępne będą w zakładce „Wyniki” na komputerowej wersji strony STS oraz w trakcie trwania spotkania w sekcji Zakłady Live.

Czy oferta na Ligi Alternatywne jest legalna?

Tak, oferta jest elementem Sportów Wirtualnych, które rozliczane są na podstawie pkt 19 regulaminu STS, zatwierdzonego przez Ministerstwo Finansów.

Na jakiej podstawie określany jest wynik meczu?

Mecze rozgrywane są z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników.

Kto przygotowuje ofertę na spotkania Lig Alternatywnych?

Oferta dostarczana jest przez firmę zewnętrzną. Oprogramowanie do sportów wirtualnych jest zainstalowane na niezależnym serwerze, na pracę którego w żaden sposób nie może wpływać ani firma STS, ani żadna inna strona trzecia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x