Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Netflix & Chill. Co warto nadrobić?

Z oczywistego powodu oglądanie filmów lub seriali w domu stało się teraz jedną z głównych rozrywek. Choć już od dawna popularne było stwierdzenie „Netflix & chill”, teraz nabrało zupełnie nowego znacznie. W związku z tym przedstawiamy listę produkcji, które w najbliższym czasie warto nadrobić. Wszystkie z nich dostępne są na tej popularnej platformie.

SKAZANY NA ŚMIERĆ

Od razu zaskoczenie, co? Nie jest to oryginalna produkcja Netfliksa, ale ta platforma ma do niej prawa. To jeden z tworów, który zapoczątkował modę na seriale, stawiany nawet na równi z „LOST – Zagubieni”, a to już coś. Opowiedziana jest tutaj historia więźnia, który zostaje – jak zdradza tytuł – skazany na śmierć. Na pomoc rusza mu brat, która pozoruje napad na bank, by móc znaleźć się w tym samym zakładzie karnym. Cztery sezony, każdy ma w sobie coś ciekawego. Choć dwa pierwsze wymiatają.

CZARNE LUSTRO

Serial nietypowy, bowiem w każdym odcinku fabuła jest inna. Spoiwem w każdym epizodzie są problemy związane z rozwojem nowoczesnych technologii oraz samej cywilizacji. Oglądamy – często szarą – wizję przyszłego życia. Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tej produkcji, powinien jak najszybciej się za nią zabrać.

UWIĘZIONE

Kolejny serial związany z więzieniem. Tym razem w wersji żeńskiej, bowiem przenosimy się do Hiszpanii, gdzie oglądamy, jak próbują przetrwać tamtejsze osadzone. Są pewne niedociągnięcia, ale naszym zdaniem jest to lepsza wersja „Orange is the new black”. Podobieństwa? Tylko przez pierwsze dwa-trzy odcinki. Potem oglądamy coś, na co nawet nie mogliśmy być przygotowani.

CHŁOPAKI Z BARAKÓW

Na koniec coś luźnego, czyli kanadyjski paradokument opowiadający o życiu w barakach. Akcja rozgrywa się w Sunnyvale. Tam oglądamy przygody trzech przyjaciół, którzy chcą się wzbogacić niekoniecznie robiąc nielegalne rzeczy, pisząc w skrócie. Jednak jest to produkcja, którą aby móc ocenić, trzeba dobrze poznać, oglądając przynajmniej jeden sezon, a nie skreślić po kilku minutach, które mogą odbiorcę wystraszyć.

wejdź i sprawdź ofertę

Tych seriali tak naprawdę jest mnóstwo. Nie wspomnieliśmy przecież o oczywistych oczywistościach, takich jak „Breaking Bad”, „Narcos”, „House of Cards”, „Dom z Papieru”, „Stranger Things”, „Przyjaciele” czy „Jak poznałem waszą matkę”. Swoją drogą te właśnie wymienione produkcje też powinniście obejrzeć, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. A potem może zgłosić jakiś zakład z tym związany? W BETFAN, czyli u legalnego polskiego bukmachera macie szansę założyć się z nami o wszystko. Branża filmowa czy ogólnie rozrywkowa nie jest nam obca, co udowadniamy, dając wam m.in. możliwość obstawienia, kto będzie następnym Jamesem Bondem czy Supermanem.

 O filmach w ogóle nie pisaliśmy, bo skupiliśmy się na tym, co bardziej pochłonie czas, ale na uwagę na pewno zasługują „Pulp Fiction”, „Zakochany bez pamięci”, „Między słowami”, „Labirynt” czy „Władca Pierścieni”. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x