KSW gdzie obejrzeć?

Przez lata KSW związane było z Polsatem. Pod koniec ubiegłego roku największa europejska organizacja zakończyła tę współpracę i rozpoczęła nową przygodę z Viaplay. Przeprowadzka Konfrontacji Sztuk Walki na platformę wideo spowodowała spore zmiany. Gdzie możemy oglądać KSW?

KSW w Viaplay

Niemałe zaskoczenie wzbudził komunikat, jaki pojawił się pod koniec listopada 2021 roku. Na specjalnej konferencji prasowej ogłoszono bowiem, iż od grudniowej gali KSW 65, wydarzenia organizowane przez Konfrontacje Sztuk Walki będą pokazywane na platformie Viaplay, która podpisała umowę z KSW na transmisje wydarzeń w Polsce, krajach nordyckich oraz bałtyckich, a w przyszłości również w Holandii.

Tym samym sympatycy KSW musieli przygotować się na przeprowadzkę z transmisji PPV w Polsacie na platformę Viaplay. Niewątpliwym plusem tych zmian jest fakt, że wraz z  zakupem transmisji KSW otrzymujemy również dostęp do całej oferty Viaplay, w tym spotkań Bundesligi, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.

Dodatkowo fanów KSW mogła usatysfakcjonować deklaracja, że od 2022 roku Konfrontacja Sztuk Walki będzie organizować 12 wydarzeń rocznie. Jak szybko można obliczyć, daje to nam jedno wydarzenie na miesiąc, co zwiększa ofertę KSW, gdyż dla przykładu w 2021 roku zorganizowano osiem gal, przy czym ta ostatnia była już transmitowana w Viaplay.

Gdzie oglądać KSW?

W związku z tym, iż KSW rozpoczęło współpracę z Viaplay, wszystkie gale organizowane przez federację Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego można obejrzeć na platformie Viaplay. Dostęp jest bardzo prosty oraz możliwy zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona, tabletu czy telewizora.

Ile kosztuje KSW w Viaplay?

ak jak wspomnieliśmy nieco wcześniej, zasady dostępu do transmisji KSW uległy nieco zmianie, gdyż organizacja zakończyła usługę PPV. Od grudniowej gali można oglądać KSW dzięki miesięcznej subskrypcji w Viaplay, której koszt wynosi 34 zł. 

Poza KSW, Viaplay oferuje europejskie rozgrywki, niemiecką piłkę czy NHL. Dodatkowo w przyszłości oferta tej platformy zostanie poszerzona o Premier League czy F1.Trudno zatem nie odnieść wrażenia, że oferta Viaplay będzie atrakcyjna i co najważniejsze, różnorodna. 

Zakup transmisji KSW można również dokonać na oficjalnej stronie organizacji, przy czym warto dowiedzieć się, czy znajdujemy się na terytorium, w którym mamy możliwość zakupu oraz odtwarzania gali. Taki komunikat powinien pojawić się od razu po wejściu na stronę. W tym przypadku pozostaje zakup transmisji za pośrednictwem subskrypcji w Viaplay.

Kiedy kolejne KSW?

KSW ma już zaplanowane niektóre gale na ten rok. Lista wydarzeń od stycznia wraz z datami wygląda następująco:

– KSW 66: Ziółkowski vs Mańkowski: 15 stycznia 2022 roku

– KSW 67 De Fries vs Stosić: 26 lutego 2022 roku

– KSW 68: Parnasse vs Rutkowski: 19 marca 2022 roku

– KSW 69: Przybysz vs Martins: 23 kwietnia 2022 roku

– KSW 70: Pudzian vs Materla: 28 maja 2022 roku 

– KSW 71: czerwiec 2022

– KSW 72: lipiec 2022

– KSW 73: sierpień 2022

– KSW 74: wrzesień 2022

– KSW 75: październik 2022

– KSW 76: listopad 2022

– KSW 77: grudzień 2022

Dodaj komentarz