Gale MMA w 2022 roku – kalendarz

Do końca 2022 roku fani MMA nie będą mogli narzekać na nudy. Podczas nadchodzącego lata, a następnie jesieni w Polsce odbędzie się mnóstwo interesujących gal, a główni bohaterowie wielu z nich znani są już teraz. 

Gale MMA – kalendarz

  • KSW 70 – 28 maja, Łódź

W sobotę, 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się już siedemdziesiąta gala KSW. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Michałem Materlą. Swojego rywala niedawno poznał także Radosław Paczuski, który zmierzy się z byłym mistrzem organizacji Glory i zawodnikiem Levels Fight League, Jasonem Wilnisem. 

  • HIGH LEAGUE 3 – 3 czerwca, Gdańsk

Już na początku czerwca czeka nas gala HIGH LEAGUE 3. Dojdzie do niej trzeciego dnia tego miesiąca, a w walce wieczoru zmierzą się Alberto Simao oraz Marcin Dubiel. Oprócz tego zobaczymy także starcia między innymi Roberta Orzechowskiego z Robertem Burneiką, znanego jako “Hardkorowy Koksu”. Interesująco zapowiada się także konfrontacja kobiet, w której dojdzie do walki Ewy Brodnickiej z Kamilą Wybrańczyk. 

  • FEN 40 – 18 czerwca, Ostróda 

W sobotę, 18 czerwca odbędzie się czterdziesta gala federacji FEN. Czwarty raz jej gospodarzem będzie ostródzki amfiteatr. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem a Kamilem Kraską, a jej stawką będzie pas mistrzowski wagi półśredniej. Niezywkle interesująco zapowiada się także walka Marcina Naruszczka z Piotrem Kuberskim, którzy zmierzą się o pas mistrzowski wagi średniej.

  • PRIME SHOW KOSMOS MMA 2 – 9 lipca, Gdynia

W drugi weekend lipca odbędzie się druga gala PRIME SHOW KOSMOS MMA. Miejscem będzie Gdynia Arena. Na razie nie znamy jeszcze poszczególnych walk, do których dojdzie podczas gali, ale organizatorzy zapowiadają mocną obsadę. Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji gali PRIME SHOW doszło do walk z udziałem między innymi Jasia Kapeli, Mateusza Murańskiego czy Don Kasjo.

  • FAME MMA 15 – 27 sierpnia 

Pod koniec sierpnia odbędzie się kolejna gala FAME MMA. Jak na razie nie wiadomo, która arena będzie miejscem zmagań, ale istnieją spore szanse, że okaże się nią PGE Narodowy. Karta walk nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że podczas gali będzie można zobaczyć Arkadiusza Tańculę, Adriana Polańskiego, czy Kacpra Błońskiego. W oktagonie ponownie pojawić się może również ojciec braci Murańskich – Jacek Murański. 

  • HIGH LEAGUE 4 – 17 września 

Już teraz wiadomo, że ostatnia gala HIGH LEAGUE odbędzie się w połowie września. Dokładnie na sobotę, siedemnastego dnia tego miesiąca, zaplanowano HIGH LEAGUE 4. Karta walk oraz gospodarz zostaną ogłoszone wkrótce. 

  • FAME MMA 16 – 29 października 

Ostatnią galą FAME MMA w 2022 roku będzie jej szesnasta edycja. Po galach, które miały miejsce w marcu, maju oraz sierpniu rok zamknięty zostanie 29 października. 

Dodaj komentarz