FAME MMA 15 – karta walk

 Po emocjach związanych z dwiema tegorocznymi galami FAME MMA pora na kolejną edycję przedsięwzięcia, na której na pewno nie zabraknie głośnych nazwisk. Na początku roku włodarze przedstawili nam sporo gwiazd, które w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy pojawią się w oktagonie. Kogo przyjdzie nam oglądać na FAME MMA 15? 

Kto zawalczy na FAME MMA 15?

Na FAME MMA przyjdzie nam poczekać do 27 sierpnia 2022 roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że czekać jest na co, bowiem od kilku miesięcy spekuluje się, że kolejna edycja gali miałaby odbyć się na PGE Narodowym w Warszawie. Byłoby to z pewnością wydarzenie bez precedensu i spektakularne zakończenie lata przez freakową federację. 

Ciekawie może być również jeśli chodzi o obsadę gali, bowiem z podanych na początku tego roku przez włodarzy federacji informacji wynika, że w dwóch pozostałych w tym roku galach do oktagonu wejdą naprawdę głośne nazwiska. O kogo chodzi? 

Wielce prawdopodobne wydaje się, że na gali FAME MMA 15 zobaczymy między innymi: Arkadiusza Tańculę, Adriana Polańskiego, czy Kacpra Błońskiego. W oktagonie ponownie pojawić się może również ojciec braci Murańskich – Jacek Murański

Z wypowiedzi zawodników federacji wynika, że jeśli chodzi o najpopularniejszych influencerów FAME MMA przejawiało tendencję do zawierania umów na dwie walki w ciągu 2022 roku. Bardzo możliwe, że na FAME MMA 15 powróci również kilku zawodników, których mieliśmy okazję oglądać przy okazji FAME MMA 13. Nie możemy więc wykluczyć, że w sierpniu w oktagonie ponownie zobaczymy chociażby: Roberta Pasuta czy Martę Linkiewicz. Najprawdopodobniej na gali dojdzie także do długo wyczekiwanego starcia Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Adrian “Polak” Polański. 

FAME MMA 15 – karta walk

Na najbliższej gali z pewnością czeka nas wiele emocjonujących pojedynków. Jak na razie organizatorzy nie ujawnili jednak kto pojawi się na FAME MMA 15.

  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA

Dodaj komentarz