Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Michał Cieślak – Ilunga Makabu. Gracze wierzą w Polaka

Ta walka budzi emocje jeszcze przed pierwszym gongiem. W piątek około 22.30 polskiego czasu Michał Cieślak zmierzy się z Ilungą Makabu. Stawką pojedynku jest mistrzostwo świata WBC w kategorii junior ciężkiej. Jakie są najlepsze zakłady na ten pojedynek? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet!

Makabu bardzo dobrze zaprezentował się w dwóch poprzednich walkach. Co więcej, piątkowa gala odbędzie się na jego terenie, w stolicy Demokratycznej Republiki Konga – Kinszasie. Nic dziwnego, że faworytem jest Makabu, a kurs na jego zwycięstwo wynosi w TOTALbet 1.60. Wygraną Polaka można obstawić z mnożnikiem stawki 2.20.

Za pięściarzem z Konga przemawia przede wszystkim doświadczenie w starciach z czołówką, bardzo mocne uderzenie oraz łatwość składania kombinacji. Michał Cieślak góruje natomiast warunkami, ma lepszy zasięg i dobre ciosy proste. Wszystko wskazuje, że pojedynek zakończy się przed czasem – kurs na to wynosi 1.22.

Wydaje się, że Polak ruszy na Makabu w początkowych rundach, starając się nie pozostawić decyzji w rękach sędziów. Chociaż WBC delegowało na ten pojedynek czołowych arbitrów, to fakt, że starcie odbywa się w Kinszasie, może budzić obawy o werdykt. Ciekawy wydaje się na przykład kurs, że Cieślak wygra w rundach 1-6 (6.50). Co ciekawe, wielu graczy TOTALbet stawia właśnie na wygraną Polaka przed czasem.

Makabu jednak jest obyty w ringowych wojnach i możliwe, że to on zwycięży w drugiej części pojedynku. Kurs na to, że wygra w rundach 7-12 wynosi 2.75.

Starcie Cieślak – Makabu i inne wydarzenia ze sportów walki można obstawiać na TOTALbet