Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Mariusz Pudzianowski został twarzą marki BETFAN

Mariusz Pudzianowski został twarzą marki BETFAN. Jednocześnie ten nowy, legalny bukmacher objął sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na rynku. Ogier o imieniu Betfan ma być też live brand hero marki.

Mariusz Pudzianowski i Piotr Sienkiewicz

Wykorzystując wizerunek Mariusza Pudzianowskiego zamierzamy budować naszą rozpoznawalność w wyróżniający i angażujący sposób. Chcemy być jak Pudzian: zdecydowani, zdeterminowani, mieć charakter i nie pękać na rynku. On już pokazał, że potrafi osiągać sukcesy i to nie tylko w sporcie. Jest wręcz katalizatorem pomagającym rozkręcać biznesy. Dlatego, co podkreślamy w naszej komunikacji, zależy nam, by wręcz ‘kołczował’ naszą markę. Chcemy przełamywać stereotypy, być inni niż wszyscy, ale jednocześnie silnie nastawieni na potrzeby graczy. Nie interesuje nas chodzenie na łatwiznę, utartymi ścieżkami. Planujemy tworzyć wspólnie z Mariuszem nowe produkty i promocje, które będą stanowić nową jakość na rynku, dostarczać wyjątkowych wrażeń i budować preferencje dla naszej ofertykomentuje Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BETFAN.

BETFAN i Michał Abik

BETFAN wspólnie z Mariuszem Pudzianowskim postawili na czarnego konia i razem zaangażowali się w wyścigi konne w Polsce. Ogier Betfan, nowa pasja Mariusza Pudzianowskiego, miał swój oficjalny debiut podczas eventu w dniu Wielkiej Warszawskiej na Służewcu.

BETFAN i Mariusz Pudzianowski

Sam sponsoring tytularny w tej dyscyplinie jest unikatowym, zupełnie innowacyjnym przedsięwzięciem nie tylko w Polsce. Koń Betfan będzie również silnie wykorzystywany w komunikacji marketingowej przez bukmachera. Niedługo wystartują także profile konia Betfana w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie.

W związku z rozpoczęciem współpracy z BETFAN Mariusz Pudzianowski napisał list do graczy, w którym opowiada o swoich motywacjach i planach w ramach wspólnego przedsięwzięcia:

Wybrałem BETFAN!
Drodzy,
zgaduję, że dobrze mnie znacie. Ba, założyłbym się o to z Wami. A jak już wspomniałem o zakładzie, to chcę wytłumaczyć dlaczego do Was piszę. Dołączyłem do teamu BETFAN! I żebyście nie myśleli, że jestem jakimś tam ambasadorem czy gadającą głową! Będę częścią tego bardzo fajnego projektu.

Dobrze wiecie, że jak się za coś biorę to robię to na 100%. Inaczej nie umiem. Tak było w Strongmanach, tak jest w MMA i tak jest przy każdym projekcie, który realizuję. Jeśli nieco dokładniej sprawdzaliście moje poczynania, to zauważycie, że spełniałem się nie tylko jako sportowiec, ale też jako biznesman. Swoje doświadczenie chciałbym przenieść na BETFAN. A wiecie, że przenosić to ja potrafię jak mało kto!

BETFAN ujął mnie tym, że – tak samo jak ja – jest odważny i nie boi się nowych wyzwań. Dla mnie to jest kluczowe do bycia najlepszym. Samo się nic nie zrobi! Kiedy zapoznałem się z wizją BETFAN przekonałem się, że ma on wszystko, żeby zostać topowym graczem. Potrzeba jedynie cierpliwości, a wiadomo, że cierpliwy to i kamień ugotuje! Ścieżka BETFAN przypomniała mi moją, kiedy zaczynałem sportową karierę… Piękny czas! Droga na szczyt to nie jest spacer farmera. To o wiele cięższa przeprawa! I zaufajcie mi – wiem o czym mówię.

Nie ukrywam, że BETFAN będzie dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i wspaniałą zabawą. Sprawdźcie ofertę w dziale „Rozrywka” to zrozumiecie o co mi chodzi. Oni dosłownie zakładają się o wszystko! Zresztą, kto z nas nie lubi się zakładać? Podoba mi się również to, że przy tym są pozytywnie nastawieni do Was, drodzy Gracze. Kiedy większość chce być sponsorem jakiejś drużyny, która kopie się po czołach, oni – m.in. za moją namową – postanowili być Sponsorem Graczy. Dla mnie jest to czarny koń na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich! Taki sam, w którego zainwestowałem! Będzie on startować na torze konnym w Polsce, a być może i za granicą. Nie ukrywam, że mam w związku z tym – jak to mówi młodzież – zajawkę. To dla mnie nowe doświadczenie, dlatego cieszę się na kolejny występ mojego podopiecznego, którego nie mogłem inaczej nazwać jak Betfan. W końcu to BETFAN jest jego sponsorem tytularnym.

W naszej współpracy podoba mi się również to, że nie będę tylko i wyłącznie twarzą bukmachera. Będę miał realny wpływ na działania firmy i już niedługo zobaczycie tego efekty. Mam nadzieje, że swoją osobą i wkładem w BETFAN przekonam Was do tego projektu. A jak nie… Cóż, trzeba będzie osobiście złożyć niektórym z Was niezapowiedzianą wizytę…
Pozdrawiam,
Mariusz „Pudzian” Pudzianowski
.

BETFAN to legalny polski bukmacher.
Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

BETFAN już w momencie swojego startu rynkowego zaproponował innowacyjną ofertę dla graczy, w ramach której oprócz możliwości obstawiania wyników sportowych udostępnił silnie rozbudowaną sekcję zakładów na rozrywkę. Jako jedyny bukmacher poprzez swoją ofertę sponsoruje graczy, a nie na odwrót – ponosi dodatkowe koszty związane z podwyższaniem wygranych o podatek od gier, daje też na powitanie atrakcyjny bonus. Jednocześnie komunikację z graczami prowadzi na luzie, z przymrużeniem oka, nie powielając stosowanych na rynku rozwiązań.

wejdź i sprawdź ofertę

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. W ciągu 3-4 lat BETFAN chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.