Macedonia Północna – Polska 7.06.2019 r. godz: 20:45 transmisja w TVP i Polsat

Powrót Tomasza Hajto

Po sezonie ligowym przyszedł czas na mecze reprezentacji. W czerwcu zespołu z Europy rozegrają kolejne spotkania eliminacji mistrzostw Europy. W walce o EURO 2020 Polacy zmierzą się z Macedonią Północną i Izraelem. Kadra Jerzego Brzęczka wygrała dwa pierwsze spotkania i przewodzi tabeli grupy G. Macedonia z dniem 12 lutego 2019 roku przyjeła nową, oficjalną nazwę kraju „Republika Macedonii Północnej”.

Kto będzie komentował w TVP?

  • Data: Piątek, 7 czerwca 
  • Początek meczu: 20:45 
  • Początek transmisji: 19.30 
  • Gdzie oglądać? TVP Sport, tvpsport.pl, aplikacja, TVP1 (od 20.40)
  • Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow 
  • Prowadzący studio: Jacek Kurowski 
  • Goście: Sebastian Mila, Robert Podoliński
  • Reporterzy: Rafał Patyra, Mariusz Jankowski, Hubert Bugaj, Radosław Przybysz

Polsat Sport z Borkiem i Tomkiem Hajto

W Polsacie Sport studio Eliminacji Mistrzostw Europy startuje już od godziny 18:00 i potrwa aż do 22:50. kiedy to przeniesiemy się do programu Magazyn Mistrzostw Europy – magazyn. Mecz Macedonia Płn – Polska na Polsacie skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Transmisja online

Stream online dostępny będzie na stronie interntetowej TVPSPORT oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość oglądania transmisji sportowych, a także bogatej biblioteki klipów wideo obejmujących aktualnie kilkadziesiąt tysięcy pozycji – w tym skróty meczów i gole. W czasie wydarzeń sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską, do których nadawca posiada prawa internetowe, klipy z interesującymi fragmentami takimi jak gole czy skoki zostaną udostępniane w aplikacji już kilka minut po danym wydarzeniu.

Gianluca Rocchi sędzią meczu Polska – Macedonia

Gianluca Rocchi na codzień sędziuje we włoskiej Serie A. 46-letni arbiter prowadził niedawno finał Ligi Europy Chelsea – Arsenal (4:1) w Baku. Międzynarodowym sędzia z ramienia FIFA jest od roku 2008, a od 2010 posiadacz licencji FIFA Elite. Jeden z 35 arbitrów wyznaczonych przez FIFA do prowadzenia meczów podczas MŚ 2018 w Rosji Z informacji na stronie UEFA wynika, że asystentami na liniach w spotkaniu w Skopje będą Ciro Carbone i Stefano Alassio, a sędzią technicznym – Daniele Doveri.

 

4.9
27

Comments are closed.