Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Lotto kod promocyjny – niespodzianka na start

Celem Promocji Lotto „NIESPODZIANKA NA START” jest zachęcenie do korzystania przez graczy z interaktywnego kanału sprzedaży poprzez portal gry.lotto.pl i aplikacje LOTTO – Graj Online.

Promocja będzie odbywała się w terminie od 7 października 2019 od godziny 06:30, do dnia 13 października 2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych Lotto. Do przeprowadzenia Promocji Totalizator Sportowy przeznacza 2 000 000 (dwa miliony)
kodów promocyjnych.

Sprawdzałeś nasze kody w legalnych zakładach bukmacherskich?

BukmacherKwota bonusuKod promocyjnyOkres ważności
eWinner170 PLN bez ryzykaLegWindo 31.12.2019
Fortuna20 PLN bez wpłaty własnejlegbuk120do 31.12.2019
STS29 PLN bez wpłaty własnejBETSTSdo 31.12.2019
Betclic500 PLN cash OutLegalnyPLdo 31.12.2019
Totolotek20 PLN bez wpłaty własnejLB720do 31.12.2019
BETFAN20% bez podatkubrakdo 31.12.2019
LVBET20 PLN bez wpłaty własnejbrakdo 31.12.2019

Kod promocyjny eWinner – bonusy i oferta

  • 1. Kod promocyjny jest ośmiocyfrowy i niepowtarzalny.
  • 2. Kod promocyjny ma wartość 3,00 zł (słownie: trzy złote 00/100).
  • 3. Jeden gracz może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny.
  • 4. Kod promocyjny ważny jest tylko w czasie trwania Promocji

Kod promocyjny w Betclic zakłady bukmacherskie

Gracz otrzyma kod promocyjny Lotto , który nie podlega wymianie na gotówkę. Promocja obejmuje transakcje realizowane na terminalach (GT1200/Altura) oraz terminalach samoobsługowych (LVM)

Kody promocyjne będą dołączone do kuponów po zakupie w punktach LOTTO wyposażonych w terminale wymienione w ust.1, jednej z wymienionych gier liczbowych: Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Multi Multi Plus, Keno lub Eurojackpot.

Kod promocyjny w STS zakłady bukmacherskie

Kod promocyjny Gracz może zrealizować jedynie przez sieć Internet, na stronie gry.lotto.pl., jeżeli:

  • a. poprawnie zarejestruje się na stronie gry.lotto.pl,
  • b. wpisze w formularzu kod promocyjny,
  • c. potwierdzi swój adres email,
  • d. system poprawnie zweryfikuje dokument tożsamości oraz konto jako aktywne, lub dokument tożsamości zostanie zweryfikowany osobiście w każdym oddziale lub miejscu wskazanym przez TS, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Odpowiedzialnej Gry i Regulaminem przystąpienia do gier losowych i loterii pieniężnych urządzanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o. o. przez sieć Internet.

Kod promocyjny w Fortuna zakłady bukmacherskie

Lotto kody promocyjne zostaną wymienione na doładowanie e-Portfela o wartości 3,00 zł (słownie: trzy złote 00/100) w ciągu 72 godzin od pozytywnej weryfikacji konta gracza i wejścia konta w status aktywny

Lotto online – potrzebny dowód
Podczas rejestracji klienta trzeba przesłać skan dowodu osobistego. Po co? Bo to niezbędne do potwierdzenia tożsamości gracza i jego pełnoletności, zgodnie z przepisami prawa polskiego. – Nie przechowujemy tych danych, po weryfikacji tożsamości gracza skan dowodu osobistego jest nieodwracalnie usuwany – zapewnia Totalizator Sportowy.

Kod promocyjny w Totolotek zakłady bukmacherskie

Lotto online – w jakich godzinach można grać
W systemie sprzedaży internetowej gier LOTTO można zawierać zakłady każdego dnia przez całą dobę oprócz przerw technicznych i serwisowych. W przypadku Lotto i Mini Lotto w dniu losowania tych gier sprzedaż na losowanie kończy się o godz. 21.30, a przerwa techniczna w sprzedaży trwa do godz. 21:50. W piątki zawieranie zakładów Eurojackpot możliwe jest do godz. 19.00. Przerwa w sprzedaży trwa do godz. 6.30 w sobotę.

Kod promocyjny w LVBET zakłady bukmacherskie

Lotto online – wygrane
Wygrane niższe niż 2280 zł przypiszą się automatycznie do naszego Konta Gracza na Lotto.pl. Można je wypłacić na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Wygrane równe i wyższe niż 2280 zł musimy odebrać w jednym z Oddziałów Totalizatora Sportowego

Kod promocyjny w ETOTO zakłady bukmacherskie

Teraz możesz grać bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce. Zawieranie zakładów przez internet jest wygodne i proste. Dostępne są różne opcje gry: na własne liczby lub na chybił trafił. Szczęśliwe kupony możesz dodać do ulubionych i mieć do nich szybki dostęp, możesz grać także ostatnimi kuponami. Dostępna jest także gra na wiele losowań oraz subskrybowanie ulubionych kuponów. Dzięki temu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji.

Kod promocyjny w PZBuk zakłady bukmacherskie

0 0 votes
Article Rating
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tragedia – bo to tak działa. Od dwóch dni próbuję się zarejestrować i niestety nie udaje mnie się ta sztuka.
Jeszcze raz powtarzam to tragedia jak to działa.

Próbował Pan rejestracji z loginem pisanym małymi literami (np. jozef zamiast Jozef)? Proszę spróbować rejestracji używając innej przeglądarki. Pozdrawiam