Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Kumulacja w Eurojackpot rozbita! 410 mln zł znalazła właściciela

Kumulacja w Eurojackpot rozbita! W przyszły piątek zagramy o 45 000 000 zł.

To było dwanaście z rzędu emocjonujących losowań Eurojackpot. Trwająca od 14 lutego kumulacja została dziś rozbita. Oznacza to, że rekordowa kwota 410 mln zł znalazła właściciela. A oto liczby wylosowane 1 maja w Eurojackpot: 6, 11, 12, 21, 41 oraz 1,2.  

Pierwsze majowe losowanie Eurojackpot okazało się wyjątkowo szczęśliwe dla jednego z graczy z Niemiec. Rozbił on bowiem trwającą ponad dwa miesiące kumulację. Przypomnijmy, że w puli na wygrane I i II stopnia w dzisiejszym losowaniu uzbierało się ponad 0,5 miliarda złotych (rekordowe 410 mln zł oraz 105 mln zł), a w Polsce odnotowaliśmy ponad 36 tysięcy wygranych niższych stopni.

Nie trzeba rozbić kumulacji, żeby cieszyć się z wysokiej wygranej! Przekonał się o tym gracz, który spróbował swojego szczęścia bez wychodzenia z domu – grając w Eurojackpot online. W ostatnim losowaniu wygrał ponad 814 tys. zł. Była to wygrana III stopnia. Druga wygrana tej wysokości padła we Wrocławiu. Gratulujemy i cieszymy się, że takie wysokie wygrane padają w Polsce!

Warto także pamiętać, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami w Polsce.