Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Krystian Bielik zagra z Piątkiem?

Krystian Bielik prowadził długie rozmowy z AC Milan. Niestety jedna sprawa wszystko pogmatwała. Negocjacje stanęły w miejscu po tym, jak w mediolańskim klubie nastąpiły zmiany na szczeblu zarządzającym.

Krystian Bielik w przyszłym sezonie najprawdopodobniej nie będzie zawodnikiem Arsenalu. Trener zespołu z Londynu, Unai Emery nie widzi dla Polaka miejsca w swojej drużynie, czego dowodem jest to, że 21-latek nie znajdzie się w kadrze “Kanonierów” na letnie obozy przygotowawcze. Niechętnie do tematu definitywnej sprzedaży młodzieżowego reprezentanta Polski podchodzą też władze Arsenalu, które nie chcą wypuścić z drużyny potencjalnego wzmocnienia kadry na przyszłość. Szefowie “Kanonierów” najchętniej wypożyczyliby Bielika. Gdyby tak się stało, byłoby to już czwarte wypożyczenie 21-latka.

Czy Krystian Bielik wyjdzie w podstawowym składzie Arsenalu Londyn w pierwszym ligowym spotkaniu sezonu 2019/20?

  • TAK – kurs 5
  • NIE – kurs 1.10

Gdy cała sprawa się wyjaśni, jesteśmy ciekaw czy po dobrym występie na mistrzostwach europy w u-21, przyszły trener Bielika da szansę i wystawi zawodnika w pierwszym składzie. W meczu Polska – Włochy został on bohaterem meczu i jako jedyny zdobył gola.

Uważacie że, dojdzie do transferu? Zobaczymy dwóch polaków w AC Milan? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

A może dostanie sznasę na wyjscie w pierwszym składzie “Kanonierów” po dobrym występie na U-21?