Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Konflikt w BETFAN zażegnany, gracze mogą czuć się spokojni

Doszło do porozumienia między podmiotami zaangażowanymi w spółkę BETFAN. Firma PAJP, będąca pośrednio właścicielem 89% udziałów w BETFAN, odkupiła pozostałe 11% od spółki Chałas i Wspólnicy Inwestycje. Tym samym PAJP, za pośrednictwem NEWBET, jest obecnie jedynym właścicielem BETFAN. Na stanowisko prezesa powrócił Piotr Sienkiewicz, zaś funkcję przewodniczącego rady nadzorczej objął Łukasz Łazarewicz. Każdy z graczy posiada pełen dostęp doswojego konta i pieniędzy.

Jestem pomysłodawcą i twórcą BETFAN od założeń, przez wprowadzenie na rynek i rozwój działalności w Polsce. Wspólnie z zespołem spółki kierowanym przez prezesa Piotra Sienkiewicza wciągu niewiele ponad roku zbudowaliśmy spektakularny sukces rynkowy, zdobywając 5-6 pozycjęwśród największych firm w branży. Dziękuję wszystkim za ciężką pracę, która pozwoliła nam toosiągnąć. Jednocześnie, dziękuję naszym graczom za okazane zaufanie i zapewniam, że ma ono swojesolidne podstawy. Zespół BETFAN opiera się na ekspertach branżowych, którzy realizują strategiędługoterminowego rozwoju i mają kompetencje, by ten ambitny plan zrealizować. Sytuacja spółki jestjuż wyjaśniona, a struktura własnościowa jednolita. Cały zespół BETFAN wraca do pracy, by zapewnićnaszym graczom jeszcze ciekawszą ofertę – komentuje Łukasz Łazarewicz, prezes zarządu NEWBET iprzewodniczący rady nadzorczej w BETFAN.

BETFAN wystartował w kwietniu 2019 roku jako dziesiąty podmiot na polskim rynku bukmacherskimonline. Jest bukmacherem, który najszybciej uzyskał zezwolenie z Ministerstwa Finansów, a następniew najkrótszym okresie uruchomił działalność – dokładnie w ciągu pół roku od uzyskania licencji. Nastarcie zapowiadał znalezienie się w gronie TOP 5 legalnych bukmacherów w Polsce w okresie 3-4 lat

BETFAN proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki: „Nie grasz, nie wygrasz!” chce tworzyć jak najlepsze warunki, by przyciągnąć na swoją platformę betfan.pl także osoby niekorzystające dotychczas z zakładów do obstawiania wybranychprzez siebie zdarzeń. BEFTAN stawia na innowacyjne podejście marketingowe. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, jako jedyny w Polsce oferuje szerokizakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów,polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. Jesienią 2019 r. twarzą marki BETFAN został Mariusz Pudzianowski. Jednocześnie ten legalny bukmacher objął sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. Ogier o imieniu Betfan stał się też live brand hero marki.