Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Komplet transmisji z meczu Legia Warszawa – Dynamo Kijów

W niedzielę o godz. 15:00 czasu polskiego piłkarze Legii Warszawa rozegrają mecz kontrolny z wicemistrzem Ukrainy Dynamem Kijów. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w nowej aplikacji Legii, na stronie Legia.com dla zalogowanych kibiców oraz w kanale 89 hybrydowej telewizji naziemnej*.

Lider PKO Ekstraklasy i wicelider ukraińskiej Premier Liha zmierzą się na boisku w ośrodku Cornelia Sports Center, który jest miejscem przygotowań legionistów podczas 19-dniowego zgrupowania w Belek. Dla zawodników Aleksandara Vukovicia będzie to drugi sprawdzian po czwartkowym zwycięstwie z FC Botosani (2:1).

Poniżej niedzielny plan Legii Warszawa na zgrupowaniu w Belek:

  • 10:00 – trening na boisku Cornelia Football Center
  • 17:00 (czasu tureckiego), 15:00 (czasu polskiego) – Cornelia Football Center – sparing: Legia Warszawa – Dynamo Kijów

Transmisje meczu będą dostępne w aplikacji Legii,  na oficjalnej stronie klubu Legia.com po zalogowaniu na nowym koncie kibica oraz w kanale 89 hybrydowej telewizji naziemnej dzięki współpracy klubu z firmą Emitel.

  • Legia Warszawa – Dynamo Kijów, godz. 15:00

Transmisje: aplikacja Legii, Legia.com i kanał 89 hybrydowej telewizji naziemnej

Komentatorem meczu bezpośrednio z Belek będzie redaktor Legia.com Jakub Jeleński.

*Z telewizji hybrydowej mogą korzystać wszyscy widzowie naziemnej telewizji cyfrowej, posiadający odbiornik telewizyjny podłączony do internetu i obsługujący funkcjonalność HbbTV.

Co to jest HbbTV?

HbbTV to połączenie telewizji naziemnej DVB-T oraz dostępu do internetu.

W jaki sposób można odbierać w HbbTV?

Potrzebny do tego jest telewizor obsługujący HbbTV podłączony do internetu, zaprogramowany na odbiór telewizji naziemnej, multiplexu ósmego (MUX8).

Jak obejrzeć mecz i inne materiały Legii Warszawa w HbbTV?

Jeśli zaprogramowałeś telewizor standardowo, wejdź na kanał 89. W przypadku kolejności innej niż standardowa, należy odszukać program o nazwie EmiTV. Jeżeli telewizor prawidłowo odbiera HbbTV, na ekranie pojawi się Portal Emitel, czyli plansza z zestawem dostępnych usług, a wśród nich także kanał Legii. Za pomocą strzałek i przycisku OK na pilocie wybieramy naszą aplikację i mamy dostęp do legijnych materiałów.