Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Jurajska oficjalną wodą turnieju mężczyzn w rozgrywkach PreZero Grand Prix

Jurajska, marka od wielu lat związana z Polską Ligą Siatkówki, została oficjalną wodą turnieju mężczyzn podczas rozgrywek PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki.

W letnich rozgrywkach PreZero Grand Prix PLS zagrają zespoły z PlusLigi, TAURON Ligi 1 TAURON 1. Ligi, a rozgrywki odbywać się będą na piasku w trzech polskich miastach – Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Pierwszy turniej PreZero Grand Prix odbędzie się w Krakowie (25-26 lipca, kompleks sportowy KS Wanda Kraków, ul. Bulwarowa 39), a następny w Warszawie (1-2 sierpnia, Monta Beach Volley Club). Drużyny, które wywalczą awans do turnieju finałowego zagrają na plaży w Gdańsku (8-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk).

Letni cykl ma wynagrodzić kibicom siatkarskim przedwczesne zakończenie sezonu w ligach prowadzonych przez Polską Ligę Siatkówki S.A. spowodowane pandemią koronawirusa. Wszystkie mecze będą pokazane na żywo w telewizji Polsat Sport.

Marka Jurajska gra z Polską Siatkówką i Polską Ligą Siatkówki od wielu lat. Mnie, jako byłemu zawodnikowi, jest szczególnie bliska, bo towarzyszyła nam podczas wielu sukcesów, jak choćby w trakcie cudownych mistrzostw świata w 2014 roku. Jesteśmy bardzo dumni, że Jurajska jest z nami przez tak długi czas i nadal chce wspierać nasze inicjatywy – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

Cieszymy się, że po raz kolejny Jurajska będzie mogła wesprzeć Polską Ligę Siatkówki w tak ciekawym wydarzeniu jakim jest cykl turniejów Letniej Grand Prix. Po przedwcześnie zakończonym sezonie ligowym, a także z powodu braku innych rozgrywek odwołanych ze względu na pandemię, zarówno kibice jak i my partnerzy, sponsorzy Polskiej Siatkówki jesteśmy bardzo spragnieni rozgrywek siatkarskich i możliwości wspólnego kibicowania. Turnieje Letniej Grand Prix będą do tego idealną okazją tym bardziej, że będą mogli uczestniczyć w nich kibice, co na pewno uatrakcyjni te wydarzenia. Naturalna Woda Mineralna Jurajska jak zawsze zadba o nawodnienie zawodników, a także ugasi pragnienie przybyłych kibiców – podkreśla Jacek Bulski, Koordynator ds. Marketingu Jurajska Sp. z o.o.  

Jurajska, czyli woda z głębi Jury Krakowsko-Częstochowskiej, czerpana jest spośród skał powstałych miliony lat temu, z poziomu triasowego i do jej źródeł nie docierają współczesne wody opadowe. Ujęcie wody przykryte jest warstwą iłów, dolomitów i wapieni stanowiących naturalna izolację przed wszelkimi zanieczyszczeniami z powierzchni terenu. Marka Jurajska od wielu lat wspiera rozwój Polskiej Siatkówki i Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

Więcej o Sponsorze:
Jurajska od ponad dwudziestu lat związana jest z siatkówką w Polsce. Początkowo, jako sponsor strategiczny, Jurajska wspierała siatkarzy klubu AZS Częstochowa. W następnych latach współpraca mająca wymiar lokalny, rozszerzyła się na współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i z reprezentacjami zarówno mężczyzn jak i kobiet. Tytuł Oficjalnej Wody Polskiej Siatkówki, przyznany Jurajskiej w 2000 roku, to  wynik  wieloletniego zaangażowania marki w rozwój tej dyscypliny sportu. Oznacza to, że siatkarze na meczach piją naturalną wodę mineralną Jurajska, która nie tylko świetnie nawadnia, ale także orzeźwia i dostarcza optymalną ilość składników mineralnych potrzebnych organizmowi człowieka w czasie wzmożonego wysiłku. Oprócz działań w wymiarze narodowym i ligowym, Jurajska wspiera  rozwój talentów siatkarskich, poprzez zapewnienie odpowiedniego zaplecza sportowcom trenującym w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, a także współpracując m.in. z klubami sportowymi, szkołami i amatorskimi ligami. Jurajska spółka z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tejże wody. Firma Jurajska działa już na polskim rynku ponad 60 lat.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x