Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Jura Skałka będzie nawadniać zespół Aluron Virtu CMC Zawiercie

Z radością informujemy, że Jura Skałka pozostaje Sponsorem strategicznym Aluron Virtu CMC Zawiercie! Zakłady Produkcyjne B-D S.A., właściciel wytwórni wody mineralnej w Skałce pod Zawierciem, będą wspierać Armię 2.0 w sezonie 2020/2021.

Wytwórnia Jura Skałka należąca do Zakładów Produkcyjnych B-D S.A. jest producentem wody butelkowanej w opakowaniach PET. Produkuje wspaniałą, krystalicznie czystą, wydobywaną z głębokości 180 m naturalną wodę mineralną Jura Skałka o optymalnej relacji wapnia do magnezu 2:1 i niskiej mineralizacji 338,10 g/l.

– Z ogromna przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy sponsorskiej na sezon 2020/2021 pomiędzy Aluron Virtu CMC Zawiercie S.A. a Zakładami Produkcyjnymi B-D S.A. w Zawierciu, producentem naturalnej wody mineralnej Jura Skałka – stwierdza Witold Brodzik, przewodniczący Rady Nadzorczej Zakładów Produkcyjnych B-D S.A. – W związku z ambitnymi planami Klubu, które pokrywają się z oczekiwaniami Wspaniałych Kibiców – mieszkańców naszego miasta, Rada Nadzorcza oraz Zarząd postanowiły, jak co roku, zwiększyć zaangażowanie finansowe naszej firmy w ten projekt – dodaje pan Brodzik.

– To kolejny dowód długofalowego zaangażowania w rozwój naszego klubu i zaufania, jakim właściciele i władze Zakładów Produkcyjnych B-D S.A., producenta wody mineralnej Jura Skałka, nas obdarzają – mówi prezes klubu, Kryspin Baran. – Utrzymanie tendencji wzrostowej co do wysokości wkładu finansowego, zwłaszcza w kontekście wydarzeń ostatnich miesięcy, jest potwierdzeniem stabilności naszego Sponsora strategicznego jako partnera biznesowego – przyznaje Prezes Zarządu Aluron Virtu CMC Zawiercie.