Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Jakub Niewiadomski wypożyczony z Lecha Poznań do GKS Jastrzębie

Jakub Niewiadomski został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 18-letni obrońca został wypożyczony do jastrzębskiego klubu na 1,5 sezonu z Lecha Poznań.

To pierwszy transfer do GKS-u Jastrzębie podczas trwającej przerwy zimowej. Jakub, który 9 kwietnia będzie świętował 19 urodziny, mierzy 184 centymetry wzrostu i występuje na pozycji lewego obrońcy. Przygodę z piłką rozpoczął w Zrywie Dąbie, skąd przeniósł się do Górnika Konin, a od sezonu 2015/2016 jest zawodnikiem Lecha Poznań, gdzie najpierw występował w zespołach juniorskich, a następnie w rezerwach Kolejorza. W bieżącym sezonie zagrał w dziewięciu meczach II ligi oraz jednym spotkaniu Pucharu Polski, przebywając na boisku 788 minut. W sumie, łącznie z sezonem 2019/2020, ma na koncie 21 występów na szczeblu II ligi w drugim zespole Lecha. Kuba jest także reprezentantem młodzieżowych reprezentacji Polski do lat 16, 17 i 19.

Jakub Niewiadomski to kolejny zawodnik z Lechem Poznań w CV, który będzie reprezentował barwy GKS-u Jastrzębie. Aktualnie są to także Marek Mróz i Szymon Zalewski, a wcześniej byli to Łukasz Norkowski i Maciej Spychała.

Wypożyczenie obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku, z opcją skrócenia przez obie strony w dwóch kolejnych okienkach transferowych.

Jakub będzie występował z numerem 29 na koszulce.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x