Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Jak obstawiać zakłady na Wojna w STS BetGames?

Wojna organizowana na Betgames to dynamiczna, symulowana gra karciana online przeznaczona dla dwóch osób – gracza i krupiera. Gra się standardową talią i wygrywa osoba z wyższą kartą.   Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

wejdź i sprawdź ofertę
Wojna na BetGames – skrótowy opis zasad symulowanej gry

Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Ten drugi wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier otrzymają karty o takiej samej wartości. Szczegółowy opis zasad symulowanej gry w wojnę betgames znajduje się na stronie organizatora gry – https://demo.betgames.tv/?language=pl

Opis gry karcianej Wojna

Klasyczna karciana gra w wojnę to gra dla dwóch osób. Do gry używana jest standardowa talia kart (52), która jest dzielona na równe części i rozdawana graczom. Wyższa z zagranych kart wygrywa. Jeśli obie zagrane karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny. Sama gra w wojnę jest znana od stuleci, bo jej początki sięgają XV wieku i należy ona do grupy najstarszych znanych nam gier karcianych. Gra wojna ma wiele zalet, które sprawiają, że jest niesamowicie popularna. Przede wszystkim zasady gry w wojnę są bardzo proste, a sama gra jest bardzo dynamiczna.

Zasady obstawiania zakładów w Wojnę

Pierwszą rundę zakładów można przeprowadzić nawet przed rozdaniem kart przez krupiera w danej rozgrywce. Uczestnicy zakładów obstawiają tylko jeden wynik na kuponie, jednak można postawić jednocześnie kilka kuponów. Drugą rundę zakładów w danej rozgrywce można przeprowadzić po odebraniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów. Zakłady wniesione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na dalsze zakłady, dlatego uczestnicy zakładów mogą wnosić zakłady na ten sam wynik lub różne wyniki wielokrotnie.
W przypadku remisu (czyli tzw. wojny) uczestnicy zakładów, którzy wnieśli zakłady na ten wynik, otrzymują swoją wygraną. Zakłady wniesione na gracza i (lub) krupiera są utracone.

Jak obstawić zakład w Wojnę

*Zaloguj się do swojego konta.
*Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne.
*Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki wyłożenia kart.
*Wprowadź kwotę, za jaką chcesz zagrać kupon w pole “Stawka“.
*Naciśnij przycisk “Zakład“, aby zawrzeć zakład.
*Po obstawieniu zakładu pojawi się wiadomość „Poprawnie przyjęto zakład.”.

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Kombinowanie zakładów w BETGAMES nie jest możliwe.
Każde wyłożenie kart ma wyjątkową liczbę i jego wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.
Możesz obejrzeć historię swoich zakładów w Moje konto > Moje zakłady na żywo.

Warunki uczestnictwa w zakładach na zdarzenia związane z symulowanymi grami karcianymi online: Wojna, Poker i Bakarat znajdzies na stronie STS w zakładce BetGames.

KRÓTKI OPIS gry WOJNA

„War of Bets” jest grą karcianą dla dwóch osób – gracza i krupiera. Do gry używana jest standardowa talia kart. Wyższa karta wygrywa. Jeśli obie zagrane karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny.

PRZEBIEG ROZGRYWKI

Rozgrywka odbywa się z udziałem dwóch stron – gracza i krupiera. Krupier wykłada jedną odkrytą kartę przed każdą stroną rozgrywki, w każdym rozdaniu. Karty są rozdawane jedna po drugiej, a gracz zawsze otrzymuje pierwszą kartę. Celem gry jest zdobycie wyższej karty, zgodnie z ustalonymi rangami (asy są uznawane za najsilniejsze karty, zaś dwójki za najsłabsze). Wojna (remis w kartach) ma miejsce wtedy, gdy gracz i krupier mają karty o takiej samej wartości.

Pierwszą rundę zakładów można przeprowadzić nawet przed rozdaniem kart. Osoby typujące mogą postawić na jeden lub większą liczbę wyników. Drugą rundę zakładów można przeprowadzić po odebraniu przez gracza pierwszej karty i zaktualizowaniu kursów. Zakłady wniesione w poprzedniej rundzie nie mają wpływu na dalsze zakłady, dlatego typujący mogą wnosić zakłady na ten sam wynik lub różne wyniki wielokrotnie.

W przypadku wojny (remis) typujący, którzy wnieśli zakłady na ten wynik, otrzymują swoją wygraną. Zakłady wniesione na gracza i (lub) krupiera są utracone.

JAK OBSTAWIĆ ZAKŁAD?

 • Zaloguj się do swojego konta;
 • Dokonaj wpłaty na konto, jeśli to konieczne;
 • Wybierz kategorię zakładu i wybierz wyniki losowania;
 • Wprowadź swoją stawkę do pola „Kwota” kuponu zakładów;
 • Naciśnij przycisk „Umieść zakład”.
 • Po umieszczeniu zakładu pojawi się wiadomość „Zakład został przyjęty”.

Wygrana jest obliczana po pomnożeniu kwoty zakładu przez kurs. Kombinowanie zakładów w LIVE GAMES nie jest możliwe.

Każde losowanie ma wyjątkową liczbę i jego wyniki można znaleźć na stronie „Wyniki”.

Możesz obejrzeć swoją historię zakładów na stronie „Zakłady”.

Słowniczek:

 • Runda zakładów – czas przeznaczony na przyjmowanie zakładów gracza.
 • Kurs – wyrażone liczbowo prawdopodobieństwo uzyskania danego wyniku, które pomnożone przez stawkę gracza, da w rezultacie wygraną.
 • Wartość – ranga karty wśród kart tego samego koloru (np. dwójka, walet, as), gdzie dwójka oznacza najniższą kartę, zaś as najwyższą.
 • Kolor – jeden z czterech rodzajów kart w talii (kier, karo, pik, trefl).
 • Talia – zestaw 52 (pięćdziesięciu dwóch) kart, składający się z 13 kart każdego z czterech kolorów (dwójka, trójka, czwórka, piątka, szóstka, siódemka, ósemka, dziewiątka, dziesiątka, walet, dama, król i as).
 • Podajnik – miejsce, w którym umieszczanych jest sześć talii kart przed rozpoczęciem gry.
 • Rozdanie – jedno rozdanie kart, które rozpoczyna się pierwszą rundą zakładów, a kończy, gdy krupier ogłosi wynik rozgrywki, zbierze wszystkie odkryte na stole karty i umieści je w pudełku na użyte karty.
 • Wynik zakładów – możliwa interpretacja wyniku jednego rozdania wyrażona w postaci kursu, który może ulec zmianie w trakcie rozdania, w zależności od zmiany matematycznego prawdopodobieństwa uzyskania danego wyniku.
 • Warianty zakładów – lista wszystkich wyników dla zakładów dostępnych dla gracza.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co za czasy, że można obstawiać najprostszą gre karcianą

  1
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x