Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Ile wyświetleń uzyska wspinaczka BNT fhujHD na Marriotta – zakłady bukmacherskie

To musiało się stać. Zastanawialiśmy się tylko kiedy, ale byliśmy niemal, że pewni, iż w końcu “nasz polski spiderman” umieści nagranie w sieci ze swojego słynnego już wyczynu.

Obecnie ilość wyświetleń filmu z wspinaczki zbliża się do granicy 2.6 miliona, natomiast kursy w legalnych zakładach bukmacherskich BetFan na powyżej i poniżej są wyrównane na poziomie 1.80.

 

Jak jeszcze nie wiecie o co chodzi, to spieszymy z wytłumaczeniem. Pewien “anonimowy pan” (a tak naprawe to Marcin “BNT”Banot) postanowił drugiego dnia czerwca wspiąć się na dach jednego z najbardziej charakterystycznych wieżowców w Warszawie. Tydzień później postanowił umieścić na youtube’ie nagranie z tej wyprawy. Filmik trwa niespełna pół godziny i w ciągu niecałej doby osiągnął ponad pół miliona wyświetleń.

Jak myślicie, ile razy odtworzony będzie poniższy filmik?

Kto to jest Marcin Banot BNT

31-leni Marcin Banot BNT z Świętochłowic, zamieszcza nagrania w sieci ze swoich wspinaczekna różne obiekty, które zdobywa często bez zabezpieczeń. W ubiegłym roku wspinał się między innymi na Iglicę przy Hali Stulecia we Wrocławiu, oraz na Diabelski Młyn w wesołym misteczku Legendia w Katowicach

Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił swój własny rekord; www.facebook.com/BNTwideo
Ilustracja do artykułu Wspiął się na wysokość 180 METRÓW! BNT pobił własny rekord