Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Gwiazdy Albion zmierzają do Czech. Strzelnica piłkarska dla kibiców

Wielka bitwa nadchodzi! Reprezentacja Czech w piłce nożnej wezwie Anglię w piątek 11 października, aby zakwalifikować się do Euro. Z tej okazji czeska Fortuna przygotowała specjalną strzelnicę dla kibiców. W załączonym materiale wideo możemy zobaczyć, jak poradziły sobie ze strzelnicą dawne gwiazdy reprezentacji Czech, czyli Radek Bejbl, Lubos Kozla i Libor Sionko. #Přihraj

Weterani futbolu nie chcieli się wstydzić przed swoimi młodszymi kolegami z reprezentacji. „Widziałem młodych piłkarzy z reprezentacji, próbujących tą strzelnicę” – powiedział Radek Bejbl. „A ile strzelili?” – natychmiast zapytał Luboš Kozel. „Jedenaście bramek” – powiedział Bejbl. Kozel skinął głową, uznając to za przyzwoity wynik. „My też” rozkazał Libor Sionko i cała trójka zaczęła działać.

Pierwsze trzy strzały zakończyły się bez problemów, potem niektórzy z nich nie trafili w bramkę, a kilka strzałów wybronił bramkarz Weber. Na tę chwilę byłe gwaizdy reperezentacji Czech miały na koncie sześć bramek. W drugiej połowie kanonada lekko się spowolniła, więc wynik zatrzymał się na jedenastu bramkach. Ostatni gol padł pięć sekund przed końcem.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x