Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Grzegorz Bednarski za Pawła Żelema. Zmiana na stanowisku prezesa Piasta Gliwice.

Decyzją Rady Nadzorczej, Grzegorz Bednarski objął funkcję Prezesa Zarządu Gliwickiego Klubu Sportowego “Piast” SA. Na stanowisku zastąpił Pawła Żelema, który złożył rezygnację.

W piątek, 8 stycznia rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu złożył Paweł Żelem. Rada Nadzorcza Gliwickiego Klubu Sportowego “Piast” SA zaakceptowała wniosek i podjęła decyzję o powołaniu na stanowisko Prezesa Zarządu Grzegorza Bednarskiego.

Paweł Żelem pracował w klubie od 13 lipca 2017 roku, kiedy objął funkcję Prezesa Zarządu. W trakcie jego kadencji Piast Gliwice zdobył mistrzostwo Polski, a ostatni sezon zakończył na trzeciej pozycji w Ekstraklasie.

Nowy prezes Piasta, Grzegorz Bednarski jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2015-2019 był prezesem zarządu Tyskiego Sportu SA. W trakcie kariery zawodowej pracował również w Urzędzie Miasta w Tychach, pełnił funkcję dyrektora Departamentu Rynku i Ciepła w firmie Tauron Ciepło. W przeszłości był także dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu w firmie Datarino, z branży technologicznej.

Ustępującemu prezesowi dziękujemy za dotychczasową pracę i wysiłki, które umożliwiły klubowi odniesienie historycznych sukcesów, a nowemu sternikowi życzymy, aby jego kadencja była równie udana.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x