Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Gdzie oglądać półfinałowy mecz Igi Świątek w Roland-Garros za darmo?

Iga Świątek osiągnęła historyczny wynik docierając do półfinału wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros. Już dziś Polka stanie przed szansą awansu do wielkiego finału jednej z najbardziej prestiżowych imprez tenisowych na świecie. Aby zapewnić jak największej liczbie polskich kibiców możliwość przeżywania sportowych emocji, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o transmisji spotkania Iga Świątek – Nadia Podoroska równolegle w kanałach Eurosport 1 i TVN oraz online, w serwisach Eurosport Player i player.pl.

Półfinałowy mecz Igi Świątek w Roland-Garros w kanałach Eurosport 1 i TVN oraz serwisach Eurosport Player i player.pl. Mecz zaplanowany jest na godzinę 14:55

Sport w telewizji to wspólne przeżywanie pięknych chwil i wielkich emocji. Występ naszej reprezentantki w półfinale turnieju Roland-Garros jest wyjątkowym, historycznym wydarzeniem, a dzięki ogólnopolskiej transmisji każdy z nas będzie mógł podziwiać grę tej fenomenalnej zawodniczki. Wszyscy trzymamy kciuki za awans Igi do wielkiego finału Roland-Garros – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN S.A.

Iga Świątek od początku wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros prezentuje znakomitą formę. Polka nie straciła jeszcze ani jednego seta i zapewniła sobie występ w półfinale, co jest największym osiągnięciem w jej karierze. Już w czwartek 19-latka stanie przed historyczną szansą awansu do finału singla Wielkiego Szlema. W półfinale, który rozegrany zostanie w czwartek, Iga Świątek zmierzy się z Argentynką Nadią Podoroską. Mecz zaplanowany jest na godzinę 14:55 na stadionie centralnym im. Philippe’a Chatriera. Spotkanie na antenie Eurosport 1 i TVN oraz na platformach Eurosport Player i player.pl będą komentować Marek Furjan i Tomasz Wiktorowski.

O Grupie Eurosport
Należąca do Discovery Grupa Eurosport to największa platforma sportowa w Europie, która dostarcza emocji kibicom i łączy ich wokół największych wydarzeń sportowych. Relacjonując igrzyska olimpijskie w Europie, Eurosport zapewni zupełnie nowy wymiar wrażeń z igrzysk jeszcze większej grupie kibiców na niespotykaną dotąd skalę. Eurosport łączy fanów i ich sportowych idoli dzięki relacjom nadawanym przez cały rok. Prowadząc transmisje z najważniejszych zawodów kolarskich, turniejów wielkoszlemowych i dyscyplin zimowych, kanały Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosportnews docierają do 236 milionów odbiorców w 94 krajach Europy, Azji i Pacyfiku, Afryki i Bliskiego Wschodu. Eurosport.com jest największą w Europie siecią stron internetowych odwiedzaną przez 14,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Ponadto usługa Eurosport Player zapewnia dostęp do największych wydarzeń sportowych o każdej porze i na dowolnym urządzeniu w 52 krajach. Eurosport Events specjalizuje się w zarządzaniu międzynarodowymi imprezami sportowymi i ich promocji.