Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Fortuna planuje wprowadzenie maszyn samoobsługowych w swojej sieci stacjonarnej

Fortuna Zakłady Bukmacherskie planuje wprowadzenie maszyn samoobsługowych do swojej sieci stacjonarnej w II połowie przyszłego roku, poinformował ISBnews prezes Konrad Komarczuk.

“Planujemy wprowadzić maszyny samoobsługowe w naszej sieci w II połowie roku 2019. Mamy już pozwolenie regulatora i jesteśmy po testach sprzętu” – powiedział ISBnews Komarczuk.

Według jego słów, automaty będą miały ograniczenie kwoty zakładów do 5 tys. zł, a wypłaty będą wykonywane “w okienku”.

Ponadto spółka planuje otwarcie 80 nowych punktów do łącznie ok. 700 w Polsce w 2019 r. Restrukturyzuje również sieć, gdyż zakaz handlu w niedziele wpłynął negatywnie na niektóre punkty sieci znajdujące się w parkach handlowych, które dotychczas osiągały dobre wyniki

.

“W efekcie systematycznie przenosimy je z punktów handlowych zamykanych w niedziele, ponieważ sam zakaz handlu w ten dzień nas nie obowiązuje” – zaznaczył szef spółki.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie jest spółką zależną od Fortuna Entertainment Group, największego operatora zakładów wzajemnych w Europie Środkowej. Spółka Fortuna Entertainment Group jest notowana na GPW od 2010 r.

Źródło: ISBnews