Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Federacja Vendetta – “chuligańskie MMA” w Polsce

„Drużynowa konfrontacja zawodników powiązanych z grupami kibiców na zasadach MMA. Czas walk prawdziwych hooliganów, którzy zaprezentują uliczny styl bycia, a wszystko to w sportowej rywalizacji!”

Nowa federacja mieszanych sztuk walki „Vendetta” zamierza zorganizować „kibicowskie MMA”, w których udział wezmą 8 drużyn (ekip) w 7-osobowych zespołach. Walki toczyć się będą na zasadach MMA, bez limitu czasowego i wagowego.

Na jeden mecz przypadają 3 rundy, rywalizacja trwa do momentu, w którym jedna z drużyn wygra dwie rudny. Jeśli drużyna wygra dwie pierwsze rundy, runda trzecia nie będzie rozgrywana, w przypadku remisu po dwóch rundach, zostanie rozegrana rozstrzygająca runda:

  • runda 1: 3×3 bez limitu czasowego oraz wagowego
  • runda 2: 3×3 bez limitu czasowego oraz wagowego
  • runda 3 (dogrywka): 1×1 bez limitu czasowego oraz wagowego

Zwycięską ekipę wyłoni system pucharowy: eliminacje, półfinał i finał. Wszystkie ekipy walczą o nagrodę główną w wysokości 50.000 złotych

Pierwsza gala Fedreacji Vendetta zaplanowana jest na drugi kwartał 2021 roku, bez udziału publiczności, profesjonalną transmisję zobaczyć jednak będziemy mogli wykupując dostęp PPV.

źródło:facebook/Federacja-Vendetta

Więcej szczegółów na temat organizacji jak i ekip biorących udział w gali znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Federacja-Vendetta-171917947739336/

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x