Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Fantasy Ekstraklasa – dodatkowe nagrody dzięki współpracy z Totalizatorem Sportowym

Po okresie zawieszenia rozgrywek, do gry wrócili nie tylko piłkarze, ale również wszyscy internauci biorący udział w najpopularniejszej rozgrywce fantasy w Polsce. Do końca obecnego sezonu do grona partnerów Fantasy Ekstraklasa dołączył Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO.

Totalizator Sportowy wraz z Ekstraklasą przygotowali na rundę finałową dodatkowe nagrody dla uczestników zabawy, zarówno dla zwycięzców poszczególnych kolejek, jak i najlepszych w całej rundzie finałowej.

LISTA NAGRÓD:

Zwycięzcy poszczególnych kolejek (od 31. do 37. kolejki):

Dla najlepszych 100 Uczestników Rankingu LOTTO każdej z 7. kolejek – doładowanie ePortfela w serwisie gry.lotto.pl do wykorzystania na gry LOTTO:

  • 1 miejsce – 100,00 zł;
  • 2 miejsce – 70,00 zł;
  • 3 miejsce – 50,00 zł;
  • 4-100 miejsce – 10,00 zł.

Dla najlepszych 5 Uczestników Rankingu LOTTO z najlepszymi wynikami za 7 kolejek łącznie (31-37) – następujące nagrody rzeczowe:

  • 1. miejsce – Playstation 4 slim + koszulka wybranego klubu
  • 2. miejsce – koszulka + oficjalna piłka Ekstraklasy Adidas Uniforia PRO
  • 3. miejsce – koszulka + replika oficjalnej piłki Adidas Uniforia
  • 4. miejsce – koszulka + replika oficjalnej piłki Adidas Uniforia
  • 5. miejsce – koszulka + replika oficjalnej piłki Adidas Uniforia       

Zarejestruj się na fantasy.ekstraklasa.org

Internetowa gra fantasy jest nie tylko jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu dla kibiców drużyn występujących w Ekstraklasie. Dzięki możliwości tworzenia lig prywatnych, gra pozwala na przeniesienie stadionowych emocji do rozgrywki o miano najlepiej zorientowanego obserwatora polskich rozgrywek. Fantasy stworzona jest dla każdego fana piłki nożnej, niezależnie od poziomu wtajemniczenia i śledzenia rozgrywek Ekstraklasy. W Fantasy Ekstraklasa grają piłkarze, osoby ze sztabów szkoleniowych, czy dziennikarze z pierwszych stron gazet.

Piłkarskie emocje mogą towarzyszyć nam nie tylko podczas oglądania rozgrywek startującej od piątku Ekstraklasy. Jak nigdy dotąd potrzebne jest, by fani piłki nożnej mieli jeszcze większą możliwość zagłębiania się w ten piękny świat futbolu – współzawodnictwa, transferów zawodników czy budowania potęgi przez swoje drużyny. Tam, gdzie mamy do czynienia z piłkarską rywalizacją i sportowymi emocjami, nawet wirtualnie, nie mogło też zabraknąć marki LOTTO – mówi Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Przygotowania drużyn piłkarskich do wznowienia rozgrywek po okresie związanym z wybuchem pandemii koronawirusa jest doskonałą okazją, by przejrzeć własne składy i dokonać w nich ostatecznych roszad przed 27. kolejką PKO Bank Polski Ekstraklasy. Pierwszy mecz z tej serii spotkań zaplanowano na 29 maja, godz. 18:00.

Restart rozgrywek już lada moment i jak widać atmosfera wśród fanów futbolu zaczyna coraz bardziej się podgrzewać. Niewątpliwie jednym z nich jest nasz wieloletni partner – Totalizator Sportowy, który z marką LOTTO towarzyszy naszej lidze w różnych wymiarach od wielu lat. Najwyższy czas, by wszyscy chętni włączyli się do tej zabawy, która dostarcza podobnych emocji jak na boisku i gromadzi jedną z najszybciej rozwijających się społeczności wokół polskiego futbolu. To właśnie poprzez Fantasy Ekstraklasa każdy może tworzyć własne drużyny, uzupełniać składy, dokonywać transferów i dyskutować o wynikach na boisku i o własnych drużynach w ligach prywatnych w równie emocjonalny sposób, jak w realnych rozgrywkach. Teraz pomogą w tym jeszcze statystyki INSTAT, które zostaną tu przeniesione wprost z boisk. To dla nas szczególnie budujące, że za projektem kryją się też bardzo dobre wyniki liczbowe – 375 tysięcy unikalnych użytkowników oraz ponad 34 mln odsłon są dowodem, że Fantasy Ekstraklasa stało się nieodłączną częścią rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy – mówi Marcin Animucki Prezes Ekstraklasy S.A.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x