Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

FAME MMA przeprasza…Maćka Dąbrowskiego “Z Dupy”

Na profilu społecznościowym Facebook ogranizacji Fame MMA zamieszczono wpis, odnoczących się do krytycznych oceń ostatniej konferencji poświęconej V gali FAME MMA:

źrodło:facebook.com/famemmatv/posts/497402394431192

Naszym zdaniem doszło do sytuacji, w której bardzo pochopnie oceniono sobotni występ Maćka Dąbrowskiego Z Dupy. Konferencje FAME’u to show. Zawsze rozgrywane są w ramach pewnej konwencji. Pamiętajcie też, że każdy z zawodników wstępujących do Federacji, jest tego świadomy. Można bawić się w tę grę, albo nie, ale nie można udawać, że ta konwencja nie istnieje i nagle wszystko dzieje się na poważnie.

KLIKNIJCIE W LINK i przeczytajcie parę naprawdę mądrych zdań, które Maciej opublikował u siebie na Instagramie. Przeczytajcie je z dystansem, bez nerwów, uprzedzeń i niepotrzebnego nakręcania się.

PS Maćku, z naszej strony przepraszamy, że niektórzy zawodnicy, czując clickbaitowy temat, wykorzystali sytuację publikując filmy, w których hejt skupił się głównie na Twojej osobie. To ich kanały, ich twórczość i nawet jeżeli oceniają Cię według podwójnych standardów, nie mamy na to wpływu.

“Żart” Wojtka Goli skierowana do Olejnika:

Powiem Ci taką anegdotę: Wagina Walenia Niebieskiego podczas porodu, osiąga szerokość od sześciu do dziewięciu metrów, co czyni ją drugą największą pizdą na świecie po tobie”

https://www.youtube.com/watch?v=4fyXEEoND3M

Wpis na facebooku odnosi się między innymi do materiału Kruszwila, zamieszczony na platformie Youtube (Najbardziej żenująca konferencja Fame MMA) w którym Marek Kruszel krytycznie odnosi się do sposobu prowadzenia konferencji przez Maćka Dąbrowskiego “Z Dupy”. Jego zdaniem Dąbrowski prowokował jego oraz Olejnika

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Do dupy z takimi przeprosinami 😛