Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Fame MMA 5 – najsłabsza gala w historii?

Gala Fame MMA 5 odbyła się tym razem bez kontrowersji czy też skandali (jak np. pamiętna gala Fame MMA 2). “Niespodziewane” wejścia do oktagonu celebrytów w przerwach pomiędzy pojedynkami, aby wyzwać na następną galę swoich przeciwników wyglądały na wyreżyserowane. Możemy domyślać się, że podczas Fame MMA 6 wystąpią:

  • Marcin “El Testosteron” Najman – Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk – FUBUxMETIN
  • Marta Linkiewicz – Kamila Smogulecka “Luxuria Astaroth
  • Kacper Blonsky – Mateusz “Tromba” trąbka
  • Kamil „Hassi” Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Wojtek Gola – Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Mateusz “L-pro” Łapot – Jakub “Kubańczyk” Flas

Najbardziej żenującą sytuację mogliśmy zaobserowować po ostatniej walce (Bonus BGC – Najman), kiedy to do oktagonu niespodziewanie wszedł Nikodem Zatowka – manager Bestia Team. Zaproponował Marcinowi Najmanowi starcie w Fame MMA 6 z kulturystą Piotrem Bestią Piechowiakiem. “Bestia” najpierw „nie nazwał Bonusa sportowcem” a następnie wyzwał Najmana na pojedynek. Następnie dość nieudolnie próbował rozerwać wcześniej rozciętą koszulkę.

Bestia próbował rozerwać wcześniej rozciętą koszulkę

Marcin Najman “zaproszenie” do walki skwitował równie prowokacyjnymi słowami:

-Nie mogę po takiej dyskusji nie przyjąć tego wyzwania. Biorę tę walkę, ale osobiście myślałem, że zoo w trójmieście zamykają o 18:00. (…) Oczywiście tą walkę przyjmuję pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność.

Po tych słowach doszło do krótkiej przepychanki pomiędzy ekipą “Bestii”, Najmana i ochroną.

Fragment walki Marcina Najmana z Bonusem BGC. Po tym ciosie, “Łazarski Gladiator” tradycyjnie zakończył swój występ na gali Fame MMA

Kamil „Hassi” Hassan – Oleh Riaszeńczew

Bezbarwni zawodnicy, dlatego też pierwsza walka na gali. Hassan znokautował Oleha wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie.

Kamil “Kasti” Stępiński – Krystian “Krycha” Wilczak

Pierwsze starcie na gali, które odbyło się na pełnym dystansie czasowym w 3 trzyminutowych rundach . Stępiński pokonał Wilczaka jednogłośną decyzję sędziów.

Ewelina „Ewelona” Kubiak – Monika „Esmeralda” Godlewska

Kubiak wygrywa z Godlewską! Sędzia musiał przerwać starcie po serii ciosów Ewelony! Kolejny raz okazuje się, że walki kobiet są mało atrakcyjne. Osobną sprawą jest brak jakiejkolwiek techniki u zawodniczek. Gdyby MMA polegało na wulgarnych wyzwiskach podczas konferencji, mielibyśmy mistrzynie świata.

Dawid Malczyński – Tomasz Olejnik

Walka o pas Fame MMA. Malczyński kopnięciem w wątrobę zakończył starcie w pierwszej rundzie. Zastanawiające jest, kto i z jakich sportowych powodów wybrał Tomasza Olejnika na przeciwnika obrońcy pasa. Przy takim doborze pretendentów, Dawid Malczyński może śróbować rekord w nieskończoność.

Szymon „Isamu” Kasprzyk -. Marcin „Rafonix” Krasucki

Isamu pokonał Rafonixa przez poddanie w pierwszej rundzie. Sytuacja podobna jak w wypadku Dawida Malczyńśkiego. Szymon Kasprzyk, który od wielu lat trenuje sporty walki. Nie jest tym samym, równorzędnym przeciwnikiem dla ambitnych, acz słabszych pod wzgledem dowiadczenia zawodników Fame MMA. Prawdziwym sprawdzianem dla Isamu byłby np. Malczyński.

Marek „Lord Kruszwil” Kruszel -. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski

Super freak fight, jak zapowiadano przed walką. Wynik łatwy do przewidzenia – warunki fizyczne zrobiły swoje. Lord (obecnie Disco Kruszwil pokonał Mini Majka przez TKO w drugiej rundzie. Po walce publiczność na hali wygwizdywała Kruszwila. Widzowie najprawdopodobniej zapomnieli, że to Marek Kruszel został wyzwany to pojedynku przez Mini Majka. Kruszwil zgodził się pod warunkiem przekazania pieniędzy na cele charytatywne. Wyszedł do oktagonu i wygrał. Po walce zapowiedział, że przekaże pieniądze na 3 wybrane cele charytatywne.

Marcin Malczyński – Marek „Adbuster” Hoffman

Marcin Malczyński wypunktował Marka Hoffman i został posiadaczem pasa wagi średniej Fame MMA. Pojedynek Malczyńskiego z Adbusterem to najbardziej sportowa walka podczas całej gali FAME MMA 5. Sportowa, techniczna i…najnudniejsza.

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Marcin Najman

Piotr Bonus BGC Witczak – Marcin Najman

Kolejna walka z przewidywalnym zakończeniem. Ulubieniec(?) publiczności – Piotr Witczak przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Bonus BGC kolejny raz pokazał, że gladatorem MMA jest tylko podczas zapowiedzi i konferencji. Wyświechtany slogan “oktagon zweryfikuje” pasuje tu jak ulał. Bonus BGC został już “zweryfikowany” przez Sebastiana “Ztrolowanego” Nowaka, Szymona “Taxi Złotówa” Wrzesień i Marcina Najmana. Może już wystarczy Bonusa na Fame MMA?

0 0 votes
Article Rating
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Smiech na sali!

Końcówka gali zepsuła całe wydarzenie.

się uśmiałęm jak czytałem, ktoś chyba nie łapie o co tu biega

Najlepsze gale w Polsce tylko FAME MMWA

Czekam niecierpliwie na kolejną galę! Wybieram się osobiście