Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Ewelina Tobiasz wraca do Łodzi

Grająca na pozycji rozgrywającej, Ewelina Tobiasz po sezonie przerwy powraca do gry z betką na piersi. Siatkarka ostatni rok spędziła w pierwszoligowym zespole Enei Energetyka Poznań, z którym wywalczyła brązowy medal. 


Ewelina reprezentowała niebiesko-biało-czerwone barwy w sezonach 2015-2017 oraz 2018/2019. Wraz z Grot Budowlanymi wywalczyła dwa srebrne medale mistrzostw Polski oraz Superpuchar Polski w 2018 roku. Sezon 2020/2021 będzie czwartym, który rozegra w naszym klubie. 


Wracam do Łodzi jak bumerang (śmiech). Oczywiście bardzo się cieszę z powrotu. Łódź od pierwszego sezonu była mi bliska i z ogromną radością znowu zagram przed łódzką publicznością. Mam nadzieję, że z zespołem dostarczymy kibicom nietuzinkowych emocji i wrażeń w trakcie rozgrywek Tauron Ligi – powiedziała Ewelina Tobiasz.


Ewka to zawodniczka o silnym charakterze. Jest bardzo waleczna i oddana drużynie. Niezmiernie się cieszę, że powraca do gry z betką na piersi. Ewka, witamy w domu! – powiedział prezes Marcin Chudzik.

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:
Atakujące:

Rozgrywające: Ewelina Tobiasz
Środkowe:
Przyjmujące: Paulina Damaske
Libero:

Odchodzą: Paulina Bałdyga, Julia Twardowska