Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Europejskie puchary z Multi+ w Betclic

Przed nami tydzień z europejskimi pucharami, a w Betclic oferta z wyższymi wygranymi nawet do 50% w zakładach wielokrotnych w promocji Multi+. Nie masz jeszcze konta w Betclic? Zarejestruj się z kodem Legalny500

Już przy 5 zdarzeniach, Betclic zwraca połowę podatku, przy 6 cały podatek, a przy 13 zdarzeniach i więcej bukmacher dodaje 50% ekstra do wygranych zakładów. Poniżej przykład kuponu na najbliższe mecze Ligii Europy z 7 zdarzeniami:

Kupon z 7 zdarzeniami = 238,92 zł potencjalna wygrana w Betclic (39,53 zł=20% ekstra z promocji Multi+). Wraz ze wzostem ilości zdarzeń na kuponie, zwiększa się również wielkość wygranej:

Jak skorzystać z Multi+ ?
– W promocji biorą udział tylko zakłady z logiem Multi+
– Postaw kupon wielokrotny z minimum 5 takimi zdarzeniami.
– Twoja potencjalna wygrana powiększy się automatycznie.
– Jeśli kupon wejdzie, wygrasz dużo więcej!

A Ty gdzie masz konto?
Tekst może zawierać treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.