Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Eco dla Biznesu nowym Sponsorem Premium WTS Sparta Wrocław

Specjalizująca się w doradztwie energetycznym dla przedsiębiorstw, firma Eco dla Biznesu dołącza do grona Sponsorów WTS. Nowy Sponsor Premium wrocławskiego Klubu pomaga firmom zminimalizować koszty poprzez cały ekosystem produktów energetycznych, w tym odnawialne źródła energii.

– Biznes, to sztuka inwestowania energii, czasu i pieniędzy. Znamy się na tym! Wiemy ile energii potrzeba aby odnieść sukces! Dlatego dziś dzielimy się nią z zawodnikami i Kibicami WTS Sparty Wrocław. Wierzymy, że jest dobrem, które powraca tak jak tytuł Mistrza Polski 2021 do Wrocławia – mówi Rafał Kożuch, z firmy Eco dla Biznesu. – Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasza „Energia i Gaz napędzi Wasz biznes … bez hamulców – dodaje Bartłomiej Olkowski, przedstawiciel nowego Sponsora Premium Klubu.

– Jak zawsze z radością witam nowego Partnera w gronie Sponsorów wrocławskiego żużla. Cieszymy się, że nasza wizja rozwoju klubu i oferta marketingowa jest atrakcyjna dla kolejnych przedsiębiorstw. Dzięki temu wspólnie możemy budować drużynę, w której zakochał się Wrocław i cały Dolny Śląsk. Firma Eco dla Biznesu dołącza do nas w trudnym okresie, stając się jednocześnie od razu bardzo ważnym dla Klubu Partnerem. To dla nas świetna wiadomość i ogromna motywacja do dalszej pracy – podsumował Andrzej Rusko, Prezes WTS.Firma Eco dla Biznesu Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem energetycznym, generując realne oszczędności. Stawia na niezależność i bezpieczeństwo energetyczne Klientów. W ofercie firmy znajdują się między innymi: tania energia elektryczna i gaz dla biznesu, panele fotowoltaiczne, energooszczędne ogrzewanie elektryczne oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x