Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Darmowa transmisja z meczu II ligi Legionovia – Resovia

Transmisja na żywo spotkania II ligi piłki nożnej Legionovia Legionowo – Resovia Rzeszów
Start: 27.06.2020 – 12:00

Typ
3.203.233.203.181
3.403.453.453.39X
2.082.102.122.082

*kursy z dnia 25.06.2020 17:00

28 kolejka 2 ligi

12:00Lech II Poznań-GKS Katowice
12:00Legionovia Legionowo-Resovia
16:00Olimpia Elbląg-Błękitni Stargard
17:00Stal Stalowa Wola-Garbarnia Kraków
17:00Pogoń Siedlce-Elana Toruń
17:00Stal Rzeszów-Znicz Pruszków
17:30Skra Częstochowa-Gryf Wejherowo
17:40Górnik Łęczna-Bytovia Bytów
13:05Górnik Polkowice-Widzew Łódź

Tabela 2 ligi po 27 kolejkach

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Widzew Łódź275456-2616-6-57-4-39-2-2
2GKS Katowice275148-3015-6-610-2-25-4-4
3Górnik Łęczna274936-3114-7-68-2-36-5-3
4Resovia274544-2412-9-67-5-25-4-4
5Olimpia Elbląg274440-2611-11-56-4-35-7-2
6Bytovia Bytów274339-3612-7-89-3-23-4-6
7Błękitni Stargard273843-4511-5-117-2-54-3-6
8Górnik Polkowice273747-3510-7-104-6-46-1-6
9Elana Toruń273636-3810-6-117-2-53-4-6
10Pogoń Siedlce273640-4411-3-136-1-75-2-6
11Stal Rzeszów273541-3910-5-126-3-44-2-8
12Skra Częstochowa273523-3510-5-127-3-33-2-9
13Lech II Poznań273435-388-10-95-5-33-5-6
14Stal Stalowa Wola273433-399-7-113-3-56-4-6
15Znicz Pruszków273436-4510-4-136-2-64-2-7
16Garbarnia Kraków273230-338-8-114-4-64-4-5
17Legionovia Legionowo272024-495-5-171-5-74-0-10
18Gryf Wejherowo271421-593-5-192-2-101-3-9


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
    Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
    0 0 vote
    Article Rating
    Subscribe
    Powiadom o
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x