Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Czy warto obstawiać mecze po niskich kursach?

Myślisz, że zarabianie na zakładach bukmacherskich jest proste? Wydaje Ci się, że wpłacisz kilkaset złotych odbierając dodatkowe bonusy na start dla nowych graczy i grając mecze po niskich kursach zarobisz krocie? Tak myśli większości osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Uważamy, że grając tzw. pewniaki mamy pewny zysk. To nieprawda! Każda osoba, która ma nawet niedługi staż odradzi nam taką grę. Poza tym pamiętajmy, że na naszym rynku działają tylko legalni bukmacherzy. A to przecież oznacza, że mamy do czynienia z podatkiem w wysokości 12%. Zatem w ostatecznym rozrachunku przy pozytywnym wyniku możemy być nawet stratni obstawiając zdarzenia o kursie na poziomie 1, 10. Miało to tylko sens w przypadku bukmacherów, którzy nie pobierali od nas podatku.

To może się natomiast zmienić jeśli chcemy obstawiać kupony AKO. W tym przypadku ogólny kurs znacząco wzrośnie z każdym kolejnym spotkaniem. Jednocześnie prawdopodobieństwo wygranej będzie malało. Nie zapominajmy także, że tak niskie kursy również wymagają od nas analizy.