Czy bukmacherzy online zastąpią obstawianie w naziemnych punktach przyjmowania zakładów

Chciałbym ciebie zainteresować tematem, jakim jest mocno popularny w środowisku sportowym, czyli zakłady bukmacherskie. Przechodząc obok budynków bukmacherskich na pociąg, jest tylko jedna osoba, czyli kasjer. Powiecie, że zdarzy się 2-5 osoby na godzinę. Ja odpowiem, że dobrze i zadam pytanie dlaczego 2-5 osób ?

I tutaj odpowiedzi nie dostaje. Ja tutaj postawię najważniejszy argument, czyli Internet. Oglądając kanały na Youtubie lub Facebooku, trafiam na kanały z wstawkami zaproszeniem do tego bukmachera. Dodatkowo są bonusy, które nie mają w fizycznych budynkach hazardowych, następnie płatności w internecie są coraz łatwe min. płatność BLIK. I teraz postawmy pytanie, po co takie budynki? Po co płacić za wynajem, jak są co raz droższe? Przykładem niech będzie ostatnia informacja, gdzie STS uruchomił samoobsługowe terminale do zawierania zakładów w wybranych lokalach na terenie całej Polski.

W mojej opinii tylko dla osób starszych są budynki, gdyż nie chcą wiedzieć co to internet, wolą dać fizyczny pieniądz niż elektroniczny. Chociaż osób starszych będzie przybywać, ale te już są poznane z internetem i przy nim pozostaną. Jeszcze nie napisałem temat kasyn! W internecie są w mojej opinii mało popularne niż zakłady bukmacherskie. Tutaj raczej pozostaną fizyczne budynki, ze względu na dorównanie kasyna w Las Vegas, ale polskie kasyna, a te amerykańskie to dużo do nich brakuje. Tutaj wygrane lepiej smakują jako utrzymamie fizycznego pieniądza, bo dostanie na konto to takie “Aha”, a tutaj radość i być może kolejna granie.

Podsumowując moją wypowiedź:
-Zakłady bukmacherskie będą wyparte jako fizyczne, ale w internecie będą mieć popyt
-Kasyna pozostaną, ze względu na ekscytacje wygranej z maszyn lub gier karcianych, a wraz z tym kolejnej gry i dopuszczenie do przegranej gracza.

Jak zarządzać saldem u bukmachera

Zarządzenie samo w sobie nie jest łatwym procesem. Polega na przeprowadzaniu odpowiednich analiz oraz następnie na ich podstawach podejmowaniu poprawnych decyzji, które nie będą szkodliwe dla twojego interesu – w dużym uproszeniu. Jednak zarządzanie saldem u bukmachera jest równie trudne. Przede wszystkim bardzo dużym ograniczeniem niekiedy może się okazać stres, który pojawia się na skutek wszelkich działań podjętych w celu powiększenia swojego kapitału. Z czego wynika owy stres? Z tego, że tak samo szybko, jak możesz zyskać, tak samo szybko możesz też stracić.

Co musisz wiedzieć?

Przede wszystkim jest to bardzo ważna uwaga dla graczy wchodzących do bukmachera po raz pierwszy. Jeśli założyliście konto na portalu internetowym wówczas powinniście dostać pewien kapitał na początek. Jednak nie możecie go bezpośrednio od tak sobie wypłacić, bo jasnym byłoby wtedy, że bukmacher za długo by się nie utrzymał na rynku, lecz w szybkim czasie ogłosiłby upadłość. Jednak nie to jest celem. Fakt dostania pieniędzy na twoje konto zupełnie za darmo jest bardzo cennym gestem ze strony bukmachera. Jest to oczywiście po to, abyś przećwiczył sobie grę na portalu. Jednak należy sobie zapamiętać, że jeśli faktycznie planujesz pozostać dłużej w grze, dobrze gdybyś grał kapitałem początkowym dokładnie tak, jak swoim – bo tak naprawdę jest twój tyle, że otrzymany za darmo. Co za tym idzie powinieneś zatroszczyć się o ten kapitał tak samo, jak o swój. To pomoże tobie nabrać wprawy oraz nauczyć się na błędach, które mogłyby pojawić się na początku zarządzania prawdziwie własnym kapitałem.

Rozumienie podstaw gry

Przede wszystkim należy wiedzieć, jaka jest logika funkcjonowania kursów. To pomoże tobie w poprawnym zarządzaniu kapitałem. Otóż im wyższy kurs, tym wyższe jest jego ryzyko. Co to oznacza? Zazwyczaj wyższym ryzykiem są obarczone te sytuacje oraz wydarzenia, które mają najmniejsze prawdopodobieństwo do zajścia w rzeczywistości. Jeśli jednak los sprawi, że słabi nagle staną się silnymi i wygrają wówczas możesz liczyć swoje ogromne zyski. Kiedy dobrze widać zastosowanie tej logiki? W przypadku wyborów prezydenckich. Z reguły te najważniejsze są w USA. Kiedy nagle wygrywa kandydat, które miał małe szanse na wygraną, wówczas osoby, które postawiły na jego wygraną będą liczyć swoje ogromne zyski.

Zarządzanie nie jest łatwą kwestią dla nikogo. Jest to zlepek wielu decyzji, które często podejmowane są pod wpływem uczuć oraz emocji, ponieważ brakuje jakichkolwiek przewidywań twojej osoby oraz pozostałych osób trzecich.

A Ty gdzie masz konto?
Tekst może zawierać treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Golf News PL godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu GolfNews.pl są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.

Comments are closed.