Golf News

wiadomości sportowe z kraju i ze świata

Andrzej Bargiel ambasadorem marki LOTTO

Totalizator Sportowy od lat współpracuje ze sportowcami z różnych dyscyplin. Do grona ambasadorów spółki dołączył światowej klasy skialpinista Andrzej Bargiel. Sportowiec współpracował już z Totalizatorem w przeszłości. Teraz ponownie stał się członkiem sportowej rodziny LOTTO, dzięki czemu otrzyma wsparcie Totalizatora Sportowego w przygotowaniach do kolejnych wypraw. Kontrakt z Andrzejem Bargielem jest długofalowy i obejmuje lata 2020–2022.

Współpracę rozpocznie akcja #LOTTOBargielChallenge. W jej ramach sportowiec będzie zachęcał do aktywności sportowej, realizacji marzeń, pokonywania własnych barier, wygrywania i sięgania po pozornie nieosiągalne. Wspólny projekt Totalizatora Sportowego i Andrzeja Bargiela ma także cel charytatywny.

– Obecność skialpinisty Andrzeja Bargiela w rodzinie LOTTO, jego sukcesy w sportach ekstremalnych oraz entuzjazm towarzyszący jego kolejnym wyzwaniom z pewnością pomogą w promocji aktywności fizycznej wśród Polaków. To wyjątkowa osoba o prawdziwie sportowym charakterze, którą z radością witamy jako Ambasadora Marki LOTTO. Przypomnę, że nie jest to nasze pierwsze spotkanie, bowiem Andrzej Bargiel był już członkiem naszej sportowej rodziny. Sukcesy i ambitne plany na kolejne wyprawy Pana Andrzeja sprawiły, że zwiększenie zakresu naszej współpracy stało się dla obu stron oczywiste. Od dziś jesteśmy razem, Wygrywamy Razem – komentuje wybór nowego ambasadora Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Totalizator Sportowy jest instytucją, która działa nie tylko jako podmiot dostarczający Polakom rozrywkę, lecz także jako aktywny mecenas sportu, kultury i wielu innych inicjatyw społecznych. Andrzej Bargiel, prywatnie ratownik TOPR i osoba angażująca się w akcje charytatywne, doskonale rozumie kulturę marki LOTTO, która poza zabawą oferuje od lat wsparcie wielu instytucjom. Oba aspekty działalności skialpinisty zostaną połączone w akcji #LOTTOBargielChallenge inicjującej współpracę ze sportowcem. Jest to dopiero początek zaangażowania Ambasadora w działania z marką LOTTO.

Projekt #LOTTOBargielChallenge jest sportowym wyzwaniem skierowanym nie tylko do sympatyków gór. Każdego tygodnia do wykonania będzie inne zadanie nawiązujące do sportowych wartości tj. siły, wytrzymałości, szybkości, wiedzy, odpowiedzialności
i aktywności. Uczestnicy challengu będą walczyć o nagrody indywidualne. Wyzwaniu towarzyszy darowizna charytatywna Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej, dzięki której wybrane ośrodki sportowe otrzymają środki finansowe na zakup wyposażenia sportowego.

Andrzej Bargiel, jako twarz inicjatywy, będzie zachęcał do podjęcia wyzwania w mediach społecznościowych marki LOTTO.

 Bardzo się cieszę, że zostałem Ambasadorem Marki LOTTO. Totalizator Sportowy nie pierwszy raz wspiera sporty górskie i jako przedstawiciel tych dyscyplin doceniam tę współpracę. Dzięki projektowi #LOTTOBargielChallenge  będę mógł zainteresować swoją pasją kolejne rzesze przyszłych miłośników sportów ekstremalnych. To szansa na pokazanie, że marzenia warto realizować, a przecież to właśnie dzięki pełnym radości wyzwaniom sięgamy po nowe rekordy i jak zawsze Wygrywamy Razem – mówi o nawiązaniu współpracy Andrzej Bargiel.

Decyzja o podjęciu współpracy z Andrzejem Bargielem jest owocem wieloletniej, udanej relacji z najsłynniejszym polskim narciarzem wysokogórskim. Trzykrotny Mistrz Polski w skialpinizmie po raz pierwszy związał się z LOTTO w 2013 roku, kiedy jako pierwszy Polak w historii samotnie zdobył na nartach skitourowych wierzchołek centralny ośmiotysięcznika Sziszapangma i zjechał z niego. Dalszą karierę kontynuował również pod skrzydłami LOTTO Extreme, gdy w 2014 i 2015 roku bił rekordy w zdobywaniu kolejnych ośmiotysięczników i zjeżdżaniu  z nich na nartach – odpowiednio Manaslu i Broad Peak. Światowy rozgłos przyniósł mu jednak zjazd  z ośmiotysięcznika K2  w 2017 roku. Dokonał tego jako pierwszy człowiek na ziemi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  0 0 vote
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x